Marmara'da okuduğum için kendimle gurur duyuyorum?

Strong_Warrior

Buraya girebilmek gerçekten hiç kolay değil. İnanın bana. Gö tüm den terler aktı. Ne mücadeleler verdim. Daha önce İstanbul Üniversitesindeydim. Hiç beğenmiyordum. İçimden bir ses hep Marmara daha güzel gibi geliyor diyordu. Marmara yı bir gezip göreyim dedim. Okulun içine bir girdim. Giriş o giriş. Büyülendim resmen. Öğrenciler çok havalı. Ortam müthiş. Dedim ki ben burada olmalıyım. Ben burada olacağım. Kesin net yüzde 100. Sonra Marmaraya girmeyi takıntı haline getirdim. Sınava girdim defalarca, hep bir kaç puanla kaçırıyordum. Marmara her sene puanını yükseltiyordu. En son öyle bir çalıştım ki. Her sabah 5.30 gibi kalkıyordum. Motivasyon müzikleri dinliyordum. Kahvaltımı yapıyordum. Akşama kadar ders çalışıyordum.

Sonunda Marmaraya girebilmeyi başardım. Şu an 2. sınıfa geçtim. Ve inanın ilk günkü heyecanım hiç bitmedi. Marmara bir rüyadır, hayaldir, müthiş bir okul. Kadıköy Göztepede. Her şeyi mükemmel. Okulu anlatmaya gerek yok. Her açıdan çok iyi. Hatta 2023 de Maltepeye taşınınca çok çok daha iyi olacak. Birincisi bütün kampüsleri bir arada olacak. 2. si ise yepyeni binalar olacak ve her şey çok daha güzel olacak.

Sizce de Marmara Üniversitesi çok güzel bir okul değil mi?

Marmara'da okuduğum için kendimle gurur duyuyorum?
4 Görüş