Mesai saatinden sonra iş yeri müdürün ya da patronun arasa açar mısın?

Krellion

Arkadaşlarıma sordum, bazıları belki önemlidir açarım diyor bazıları da kesin iş verirler açmam diyor. Sizin fikriniz ne?

Ben açarım çünkü müdürüm genelde iş vermek için değil de, iş ile alakalı bir durumu iletmek için arar.

Mesai saatinden sonra iş yeri müdürün ya da patronun arasa açar mısın?