Part time çalışıyorum, 1 senem dolsun işten çıkacağım. Tazminat verirler mi?

Gizli Üye
3200 maaş alıyorum part time çalışıyorum fuller 5,5 bin alıyor 9 ay oldu çalışalı 3 ay daha kaldı çalışıp çıkıcam işten 14 gün önceden bildiriyormuşuz ihbar ve kıdem tazminatı için ne kadar alırım
bide sorum şu 9 ay part çalışıp geri kalan 3 ay full çalışsam kıdemim neye göre yatar?
Part time çalışıyorum, 1 senem dolsun işten çıkacağım. Tazminat verirler mi?