Turizm sektörü okusam yabancı ülkelerde bana bir getirisi olur mu?

AhmetNrgz
yurt dışı hayalim var bu yüzden turizm okumayı düşünüyorum özellikle Amerika Staj programı bu bölümü benim için cazip hale getiriyor. Okumamı tavsiye edermisiniz? Üniversite olarak 9 Eylül üniversitesi turizm bölümünü tercih etmeyi düşünüyorum. İngilizcem orta seviye geliştirmek için'de günde 1 saat bunun için çalışıyorum. Ayrıca Bi Sonraki Dil İçin Fransızca mı yoksa Almanca mı Tercih etmeliyim teşekkürler.
Turizm sektörü okusam yabancı ülkelerde bana bir getirisi olur mu?