Hedefim yok, okumak istemiyorum. Bunu aileme nasıl söyleyebilirim?

Gizli Üye
Merhaba, ben okumak istemiyorum. Bu konuyu çok düşündüm ama en mantıklısı bu geliyor bana. Derslerim çok kötü ve düzelteceğimi zannetmiyorum. Hiç bir şekilde bir hayalim veya hedefim yok. Düzgün bir üniversiteye de gideceğimi zannetmiyorum... ki biliyorsunuz okusak bile atanamıyoruz... bunu aileme nasıl söyleyebilirim? Hem onları daha fazla eğitim masrafına sokmak istemiyorum veya benim için umut etsinler istemiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada lütfen anlayışlı olunuz. Sadece düşüncelerinizi merak ediyorumm.
Hedefim yok, okumak istemiyorum. Bunu aileme nasıl söyleyebilirim?