LUTFEN CEVAPLA BENIM ICIN ONEMLI BI SORU. Yurt dışında hemşirelik mi Türkiye'de doktorluk mu?

Miraclessss11
Arkadaşlar yurt dışında hemşirelik yapan biri, turkiye'deki bir doktora göre daha zengin türkiye ye döndüğünde. Siz de eger dil sınavlarını gecseydiniz ABD de veya ingilterede hemşirelik yapip 5 yil sonra turkiye ye zengin olarak dönmek ister miydiniz? Ya da yok ben burada doktor olsam iyi mi derdiniz?
LUTFEN CEVAPLA BENIM ICIN ONEMLI BI SORU. Yurt dışında hemşirelik mi Türkiye'de doktorluk mu?