Babamın dükkanı var ama bana hukuk oku diyor. Saçma değil mi?

Gizli Üye
Ben hukuku sevmiyorum işletme okuyup kedimi geliştirip isleri daha da büyütmek istiyorum bana hukuk oku veya polis ol hayatini kurtar diye baskı yapıyorlar. Lütfen yardımcı olun (sizden ricam babama hakaret gibi soylemlerden bulunmayın)
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar dükkan normal bie esnad dükkanı değil. E ticarette belli bir hacmi var. Ben bh yüzden kararsız kaldim. Dukkanin başına geçip daha cok müşteri ve siparis cekmeyi hedefliyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar görüşleriniz için sağolun tercih dönemine kadar alabileceğim en yuksek puanı alana kadar bu konuyu düşünmeyeceğim herkese iyi günler
Babamın dükkanı var ama bana hukuk oku diyor. Saçma değil mi?