Almanya Türkiye arası protokol imzalanmış Almanya hasta bakıcı istiyor sizce nasıl, gidilmeli mi?

Gizli Üye

AYLIK 800 İLE 950 EURO
“Üç yıllık bir program ve önümüzdeki kasım ayı itibariyle başlayacak. Bu süreçte öğrencilerin Almanya’da staj yapacakları kurumda yatma ve yeme ihtiyacı karşılanacak. Aylık 800 ile 950 euro arasında ücret alacaklar. Üç yıllık stajı tamamlayanlar hasta bakıcı olarak Almanya’da kalabilecek. Alman vatandaşlığı veya yerleşim hakkı elde edecek. İki yıllık bir uzmanlık eğitiminı tamamladıkları zaman da maaşları 2 bin 600 euronun üzerine çıkacak.”
Gerken sartlar:
36 yasini gecmemis
Lise mezunu
Iyi derecede almanca konusabilmek.(Adana kozanda kurs verilecektir)

sizce nasıl?
Almanya Türkiye arası protokol imzalanmış Almanya hasta bakıcı istiyor sizce nasıl, gidilmeli mi?