Balgam nasıl atılır? Hiç balgam atmadım uyuyamıyorum artık tıkanıyorum?

Arkadaşlar balgam nasıl atılır? 3 yıldır sigara içiyorum hayatımda hiç balgam atmadım atamadım ama şu 5 gündür hiç içmedim balgam boğazımı doldurdu yarım?

2|0
1736

En İyi Erkek Görüşü

• eczaneden balgam sokturucu al ucuz bisey.igrenc bir tadi var.akciger kanseri ameliyatindan sonra iciriyorlar.dahada atamazsan sert bir balon al balonu bir nefeste sisirmeye calis.zaten bu iki yontem olmazsa bronkoskopiyle 15 dk da lokal anasteziyle alirlar.Allah dusmanima gostermesin onuda.burundan veya bogazdan ince uzun 1 veya 2 metreye yakin boruyu sokuyorlar bogazindan gecip bronslardan akcigere kadar uzanir.bu islem?sirasinda uyanik olman lazim boru bogazindan gecerken yutkunmak zorundasin.akilli olun sigarayi azaltin gunde 3 taneye dusurun.bunlar hep yahudilerin isi kola olsunnsigara olsun katki maddeleri olsun insanlari bagimli yapip kattrilyonlar kazaniyorlar.ölen zate? muslumansa bir tasla iki kus vurmus oluyorlar.musluman toplumlarin gericilikten kurtulup biranonce bilimsel alanlarda ilerlemesi lazim.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1735
  • Açıkca anlatacam önce burnunla ve gırtlagınla bir iletşime gecçiceksin derin bir nefes alıp gırtlagının ıcını hareket sonra arap alfabesinde haa gibi ama gırtlaktan olacak onu agzına alacaksın ve sonra tüfiiiiiiiii diye fırlatıcaksın inşallah engin bilgilerimle yardımcı olmusumdur <3

0|0
    0|0
  • Ihlamuru 10 dakika kadar kaynatıp, biraz ılık çok kaynar olmasın limon sıkıp balla ya da şekerle tatlandırıp günde 5-6 bardak için. Akşama doğru tüm balgam sökülür.

1|0
    0|0
  • Burnundan derince bir nefes çekeceksin. Boğazda gargara yapar gibi çevireceksin o havayı. Sonra hığğğğgh puuuüüf diye tüküreceksin.

0|0
    0|0
  • sabah aç karna bir tatlı kaşığı bala 1 çay kaşığı tarçın karıştırıp yut üzerine en az 10 dakka su içme.

1|0
    0|0
  • Önce ağzında gargara yapıyorsun balgamı diline getiriyorsun sonra hedef belirliyorsun ve hedefi vurabilirsen 10 puan sonra tüh diyip hedefi vuruyorsun

0|0
    0|1
  • boğazını sıkarak ı demeye çalış aynı şekilde ı derken nefesiini burundan çekerek ı demeye çalış ağzını kapar dişlerini birleştir..

balgam is loading...

0|0
    0|0
  • nane limon iç bal kesinlikle ye bol su iç faydasını görcen artı sigarayı azalt

0|0
    0|0
  • Elmayı rendeleyin icine biraz bal baya bir limon karistir ic 5 dakika sonra balgam falan kalmiyor test edildi 😂

0|1
    0|0
  • hağğk tüü yapacan . :D ııyk bizim bir arkadaş var sürekli yapıyor onu 2 dakikada bir kusazaaam artık . Ama hastalık napacaksın

0|0
    0|0
  • Balgam diyince aklıma ingilizce hocam geldi. Sınıfa kızınca "size balgamımla tükürüyorum" diyodu :DDdd

0|0
    0|2
  • ciğerlerin nikotini kusmaya çalışıyo ve sen şikayet ediyosun.tamam kolay değil öksürük tıksırık ama o olmassa geberirsin haberin olsun

0|0
    0|0
  • asist dıye bır şurup var.balgam söktürücü ondan al.yada bırı sırtına vursun kuvvetlı ama sen öksur.zorlada olsa öksür.

0|0
    0|0
  • Balgam yazdim goruste bu soruya geldim xhdhdhd ig de verilmis kacirdim neyse djdjdjx

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırakmak lazım ama bırakamıyoruz da eczaneden ilacını alabilirsin

0|0
    0|0
  • Eczanede çok kolay yardımcı ilaçlar var. hemen geçiyor.

0|0
    0|0
  • Avucuna at balgamı
    Sonra elinde salla biraz, incele.
    Akabinde süratle odanın duvarına fırlat.
    Şaka bir yana hakkaten cok rahatsız edici bir durum

0|0
    0|0
  • sigara iciyprsan sigarani değiştir ilaç olarak asist var kullan güzel atar

0|0
    0|0
    • hükümeti beceremiyorum ağzıma geliyor da

• bırak sigarayı kendi temizleniyor zamanla deneyimimdir

0|0
    0|0
  • ben de yapmaya çalışmıştım,burnunu derince çek birden ama iyi çek genzine bir şeyler gelirse tükür onu o balgamdır

0|0
    0|0
  • Aklima gelince tekrar yazacam buraya begensene gorusumu bulamam sonra yardim ci olmak isterim

0|0
    0|1
  • halk puğ diye atılır

4|2
    0|0
  • arkadaşm sigara içmediğin için oluyor o balgm D hayırlı olsn

0|0
    0|0
  • şöyle nefees veriir gibi yap ama boğazını birazdaha sıkarak

0|0
    0|0
  • bal yiyebilirsin birde çörekotu yağı sabahları bir tatlı kaşığı aç karnına

0|0
    0|0
  • o da güzelmiş bir erkek balgam atmasını kızlardan öğreniyor kafamıza taş yağacak :D

0|1
    0|0
  • aç karna bal ye..ıhlamur iç şekersiz.ılık su iç bol bol

0|0
    0|0
  • Türkiyem burundan balgam atacak teknolojiye sahipken sen bu soruyu soruyorsun..

0|0
    0|0
  • titanic'i izle

3|0
    0|0
  • Zencefil- bal çayı falan iç.

0|0
    0|0
  • Daha faydalı şeyler öğren.

0|0
    0|0
    • kardeşim zorundayım şu balgamı çıkartamazsam sınavı geçemem opera hazırlamam lazım çok ciddi bir soru

• Tamam tamam bir buhar kürü iyi gider bol bol kuru kuru öksür ama arada dinlen yoksa tansiyonun düşer. Bir de öksürürken sanki çok dertliymişsin gibi başını hafif öne eğerek öksür ama vücudun dik olsun yarım eğilen başın olsun belin değil. İşe yarar kanımca.

• çokkk teşekkürler deneyeceğim

• O sıfata bu soru yakıştı mi hiç mk !

0|0
    1|1
    • Salakmısınız ya annem icin soruyorum astım hastası dalga gecmeyn bir kere

• Google diye bir şey var mk..
      Böyle bir soruyu böyle bir platformda sorup mantikli bir cevap beklemek daha buyuk bir salakliktir !

• bende bilmiyorum balgam nasıl atılır tutulur. :D

0|1
    0|0
  • balgam söktürücüleri kullan :)

0|0
    0|0
  • Su, ballı turp, ballı zencefil.

0|0
    0|0
  • Çöpe atabilirsin kız ayool

0|0
    0|0
  • Bol bol kola iç soğuk su iç grp ol ya da 😊

0|0
    0|0
  • Burnunu çek biraz öğür gelir zaten 😂😂

0|0
    0|0
  • hocalar yok mu tüyo versin

0|0
    0|0
  • ööööğğğkkk kusucam sus :D

0|0
    0|0
  • hahahahah yorum yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Bana mesaj at sana soyliyeyim

0|0
    0|0
  • sigara içiyo musun

0|0
    0|0
  • bence doktora git fazla varsa

0|0
    0|0
  • Atma yut

0|0
    0|3
  • Tütün iç

0|0
    0|0
  • Atarak

0|0
    0|0
  • öğrenirsin

0|0
    0|0
    • 1 ay kaldı vaktim yok çıkartmam lazım lütfen yardım edin

• olmuyor

• olur daha çok çalışmalısın derin nefes al ver sonra dene burnunu kapatma ama

• su iç o zaman :)

0|0
    0|0
  • nac900 eff al öğlenleri bir bardak suya at iç.

0|0
    0|0
  • Balgam sökücü al bitane eczaneden 2 güne kalmaz birşey evdekilerin kesin çözümü olacağını sanmıyorum 😂

0|0
    0|0
Daha Fazla
2

Benzer Benceler

Yükleniyor...