Albert Einstein'dan Başarı Sırları

Öncelikle bu benim ilk bencem. Sizler için ben de yazacağım! Makalelerim genel olacak, her konuda paylaşım yapacağım. Bugünkü konum başarı. Başarının sırlarını sizler için araştırdım. En uygun olan insan bana göre Albert Einstein gibi geldi. Birçok sözünü buldum ve sizlerle paylaşacağım!

Albert Einstein ''Merakınızın peşinden gidin.'' demiş. Ayrıca bunun yanında ''Benim özel bir yeteneğim yok. Yalnızca tutkulu bir meraklıyım.'' demiş.

Ben bu sözden insanın her zaman seveceği mesleği yapması gerektiğini anladım. Düşünsene pilot olmak isteyip de bir taksi sürücüsü olduğunu. Hiç mesleğini severek yapar mıydın?

"Çok zeki olduğumdan değil, sorunlarla uğraşmaktan vazgeçmediğimden başarıyorum."

Peki bu sözden ne anladınız? Bu söz fazla yoruma açık değil. Tek bir yola çıkıyor. Pes etmek düşük seviyeli insanların işidir. Hiçbir zaman pes etmemelisiniz. Pes ederseniz başarısızlık hemen peşinizde olacaktır!

SİZİN YORUMLAMANIZI İSTEDİĞİM DİĞER SÖZLER;

''Bugüne odaklanın.''

''Hayal gücü güç verir.''

''Hata yapın.''

''Anı yaşayın!''

''Bilgi deneyimden gelir.''

Evet bu bencede kariyerinizde nasıl daha iyi gelişebileceğinizi anlattım. Fakat daha çok psikolojik açıdan oldu. Umarım bu yazılarım işinize yarar. Mutlu günler!


4|0
11

En İyi Kız Görüşü

  • İlgine ve yeteneğine göre meslek seçmek çok önemli asıl o zaman başarılı olursun.

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

  • Einstein'ın başarı sırları ile hareket edersek, gerçekten başarılı oluruz. Çünkü Einstein, en zeki insanlar arasındadır.

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;