12 Saat Boyunca #KokunHalaÜzerimde! Duş Keyfini Katlamanın Sırrını Keşfet!
Kapat

Sınavda Nasıl Derece Elde Edersiniz?

kutsal_ornitorenk

Bu Bencemde yemek tarifleri yerine daha farklı bir konuya değineceğim. Hayır bu sefer "Çalışın" gibi bir şey okumayacaksınız. Çalışmadan da olsa sınav salonunda nasıl aday eleyeceğinizi sizlere anlatacağım.

Mutluluğun resmi (Temsili)
Mutluluğun resmi (Temsili)

NOT: Sınava kesinlikle yalnız gitmeyin, olası bir linç girişimi ihtimaline karşı yanınızda bodyguard tarzı veya iri yarı biri, en azından bir polis yakınınız olsun.

Sınavdan bir gün önce ne yapılmalı?

Zaman akar gider
Zaman akar gider

1. Ne yiyeceksiniz?

Sizi sınavda ileriye atacak şey yalnızca doğru yaptığınız sorular olmayabilir!
Sizi sınavda ileriye atacak şey yalnızca doğru yaptığınız sorular olmayabilir!

Sınavdan bir gün önce yalnızca kuru fasulye ve su tüketin. Bol bol B ve C vitamini alın. Ya da bol bol almak yerine eczaneden ilaç şeklinde alın ama abartmayın. Sonra hastanelik olursunuz. Ekmek yemeyin, ne kadar çok kuru fasulye yerseniz, o kadar iyi. Kusmayında. Onları sindirmeli, bağırsaklarınızı doğalgaz tüpüne çevirmelisiniz. Gazınızı içinizde tutun.

2. Nasıl uyuyacaksınız?

Krizleri fırsata çevirmeyi bilin!
Krizleri fırsata çevirmeyi bilin!

Burada önemli olan nezle olmanız, burnunuz akmalı. Hem de şelale gibi. Duş alın ve pencere açık yatın. Saçlarınızı kurutmayın ve sıkı giyinmeyin. Sınavdaki peçeteyi sümüğe bulamayın. Elinizi kirletmeyin. Optik kağıda genetik materyalinizi bulaştırmayın. Ama temiz kokmamalısınız. 3 aydır yıkanmayan kıyafetlerinizle sınava gidin, yaz sıcağında bot giyip altına kışlık çorap giyin ve o çorapları yıkamadan terlikle sınava girin. İğrenç giyim tarzınızla dikkat çekeceğiniz için dikkati kolay dağılan kişileri elemiş olacaksınız.

Sınav sabahı ne yapılmalı?

Sınavda Nasıl Derece Elde Edersiniz?

Büyük gün geldi, saadeti engelleyen o büyük gün, "Ameağn dünyanın sonu mu" cümlesinin en çok kurulduğu (dünyanın sonu değil tabi, ekosistem çökmüyor ama kişi için iyi olmuyor) o gün... Kahvaltıyı mutlaka yapın. Ama kahvaltıda kahvaltılık şeyler tüketmeyin! Ne mi tüketeceksiniz? İşte cevabı:

Bir bardak zeytinyağı bulundurun. Bunu içmeyin. Yağ acıyı alır. Sarımsağı elma yer gibi yerseniz hüngür hüngür ağlarsınız. Yiyebildiğiniz kadar sarımsak yiyin. İçiniz yanarsa da birazcık zeytinyağı için. Bardağı bitirmeyin. Kusmamanız gerek. Sabah sakın tuvalete gitmeyin. Aldığınız vitaminlerden dolayı idrarınız kokacak. Bunu bir silah olarak kullanın.

Sınav yerine geldiğinizde ne yapmalısınız?

Gireceğiniz sınav yeri (temsili)
Gireceğiniz sınav yeri (temsili)

Sınav yerine girdiğinizde Duphalac diye bir ilacı da yanınızda bulundurun ve tam girmeden önce için. Bu laksatiftir ve bağırsakları çalıştırır. Ayrıca yanınıza mutlaka su alın ve civardaki esnaf lokantalarından birazcık tuz rica edip suyun içine tuz ekin.

Bahsettiğim müshil ilacı
Bahsettiğim müshil ilacı

Sınav sırasında ne yapılmalı?

Siz (temsili)
Siz (temsili)

Sınava girdikten sonra sakin sakin çözmeye başlayın. Ne yazık ki tuvalete gitmek yasak. Kesinlikle sınav salonunu terk etmeyin, ne pahasına olursa olsun. İçinizdeki kötü enerjileri dışarı çıkarmak zorunda da kalsanız salonu terk etmeyin. Kuru fasulyeler sayesinde sınav salonunda senfoni vereceksiniz. Ama insanlık hali diye bakacaklarından görevliler bir şey demeyecek. Kulağınızın çınlamasına aldırmayın, 30 kişiyi geride bıraktınız bile. İlk testi çözdünüz diyelim.

Geldiniz ikinci teste, suyunuzdan için. Tabi boşaltım yaptığınızı varsayıyorum. Ayaklarınız da üzerine kimyasal atık sıçramış, 9 sene sıcakta beklemiş kokoreç gibi kokacağından bayılan olabilir. İnsanlar bunu sınav stresine bağlayacaktır. Sınava devam edin. Tuzlu suyunuzu için. Tuzlu su kusturur. Ve siz kahvaltıda ne yediniz? Sarımsak! Sınav görevlileri bayılırsa kopya çekin zaten. Bayılmazlarsa sınava devam edin. Sonra sınavı bitirmeye odaklanın.

Sınavdan çıkarken...

Temsili olarak siz
Temsili olarak siz

Optik kağıdı temiz (bu çok önemli, temiz olsun) bir şekilde teslim eder etmez arkanızdan Kim Jong-Un (Korenin nükleerci başkanı) nükleer füzeleri kovalıyormuşçasına kaçın. Muhtemelen çıkışta bir kaç kişi ağzınızı burnunuzu dağıtmak için hazırda bekliyorlardır. Doğru yakınınızın yanına gidin. Yakınınız yoksa çığlık atın. Bu şekilde insanlar sizi deli zannedip korkacaklardır. Sonra ıssız bir yere gidip kayıplara karışın. Tabi kokunuzdan dolayı kimse size yaklaşmayacaktır da. Gidin bir su kaynağında yıkanın. Bunları yaparken de tıp fakültesinin hayallerini kurun. Sınavda başarılar...

Sınavda Nasıl Derece Elde Edersiniz?
7
3
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Chaleur
  Hahahha. Son gunlerde okudugum en eglenceli yazilardan. Ellerine saglik dostum 🤞
  Görüş hala geçerli mi?
 • MagRipOgLu
  Bu işleri uzum zamandır bitirdim
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

51
 • Niçeninmanitası
  Bu faydalı yazıyı sizinde okumanızı istedim hep iyi niyetim sjdksmg
  @Camelliaa
  @Melike_18
  Teşekküre gerek yok xd
  • Melike_18

   Gerek yoksa etmiyim o zaman hssjbsjsi

  • Camelliaa

   Yalnız fasülye bana dokunuyor. 😂

 • elbasantava
  Allahım en son ne zaman bu kadar güldüm diye düşünüyorum bana delirdi gözüyle bakıyorlar şu an 😂😂😂😂hayatıma renk kattın az sonra deli gömleği giydirecekler😂😂😂😂😂
  • elbasantava

   Allahım tekrar okuyup tekrar gülüyorum yok böyle bir şey 😂

 • Fruitfullporpoit
  Evet arkadaşlar ben de sınava giriyorum belalınız geliyor, geçen 2 yıl önce ilk 10.000 deydim bu sene hedefim ilk 1000 😂😂
  • Benim taktikle 970'e kadar çıkabilirsin. Eğer koridoru da yaşam şartlarının dışına çıkarırsan bu sayı 880'e kadar iner.

 • 9017m
  Çok merak ettim sen hangi bölümü okuyorsun ya da okudun ornito
 • ne derecesi barajı gecelim de :D
 • yuuriboykaa
  Gireceklere başarılar diliyorum
YÜKLENİYOR...