Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Sizde de aynı mı bilmem ama babaannem ve dedem çok tatlılardır. Birimiz çok bilgili ise "Sen başımıza öğretmen olucasın uşağum" derler (Kardenizlidir ayıptır söylemesi :)) Başka biri çok konuşuyorsa "Sen de başımıza avukat olucasın uşağum" derler. O "Avukat olucasın uşağım" lafı genelde banadır. Çünkü konuşmaktan ziyade hep meraklı ve irdeleyen biri olduğum için sanırım. Velhasıl kelam Türk toplumumuzda en geçerli en sevilen meslek gruplarının başında gelir. Avukatlığı şöyle bir kenara koyarak günün konusuna geçelim istiyorum. Aile büyüklerimizin en çok olunmasını istediği meslek grubu ve kutsal, çok özel bir meslek grubu ayı zamanda. Ulu Önder Atatürk'ün Baş Öğretmen olarak açtığı ışıklı yolda eğitim ve öğretimin neferleri olarak kıymetli öğretmenlerimiz baş tacımız. Bugün Türkiye'nin birbirinden yakışıklı, başarılı ve sevgi dolu 8 öğretmeni ile öğretmenliğe dair her şeyi konuşacağız. Her öğretmenimize mesleğe dair farklı bir soru sordum. İlginç cevaplar aldım. Bugün burada ilginç şeyler olacak.

Şaşırmaya ve duygudan duyguya geçmeye hazırsanız başlayalım o halde :)

O bir gezgin öğretmen: Furkan Şimşir

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Furkan öğretmen aynen fotoğrafta görüldüğü üzere pozitif, güler yüzlü, enerjik, hatta bu enerjisi ile etrafına ışık saçan çok farklı bir öğretmen. Konu başlığımız "Türkiye'nin en yakışıklı öğretmenleri" olunca Furkan'da bunun tam karşılığı.

Öğrenmeyi ve öğretmeyi dört duvara sığdırmayan bir öğretmen

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Furkan öğretmen 1995 doğumlu, koç burcu, bekar ve tam bir gezgin. Bugüne kadar tam 25 ülke gezmiş. Yanlış bilmiyorsam şu anda da Avrupa turunda. Üniversitelerde konferanslar veriyor. Öğretmenliğin dört duvara sığdıramayıp hayatın her alanında kendi de öğrenmeyi seçmiş. Şu an özel dersler veriyor. Atama bekleyen öğretmenlerden.

Akademik olarak atama beklediğini söyledin.. Peki Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesinin ücra bir okuluna ataman çıktı diyelim. Gider misin?

Furkan Şimşir: Ben anlatmayı, öğretmeyi seviyorum. Güneydoğu ve Doğu Anadolu'nun daha çok ihtiyacı var. Tabii ki giderim.

Onun öğretmenlik anlayışı

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Sanırım Furkan öğretmeni bir yerde öğrencilerini karşısına alıp sıkışık sınıflarda tahta önünde ders anlatmak pek açmayacak.. Ona dağlar, kırlar sokaklar.Her yer sınıf sayılacak. Ve okulun bahçesinde elinde topla her an basket atmaya hazır olacak. Çünkü bu onun öğretmenlik anlayışı. :)

Bu arada Furkan öğretmen de KizlarSoruyor müdavimi çıktı. Sitemizi çok iyi tanıyor. Daha önceleri çok girmiş. Mutluluk verici.. Yani o da bizden biri. :)

Başarılar diliyorum Furkan öğretmen. Öğretmeye her yerde devam et.

O bir edebiyat öğretmeni: Muhammet Gençaslan

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Muhammet öğretmen bir devlet okulunda, lisede edebiyat öğretmeni.27 yaşında. Şiir sever ve nevi şahsına münhasır Bekar. Kendisi de çok genç olan öğretmenimize "Öğrencilerinizle aranız nasıldır" diye sordum. Yanıt şimdiki fotoğrafta...

"Öğrencilerimi önemserim"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Öğrencilerinle aran nasıl ? Sen de genç olduğun için daha iyi iletişim kurmanda etkili oluyor mu?

Muhammet Gençaslan: Çok iyidir aram.Onları önemserim.Okulda hep sevilen öğretmen olmuşumdur. Gençliğin etkisi var ama her şeyden önce öğrenci o sıcaklığı öğretmeninde hissedebilmeli.

Bu arada o da KızlarSoruyor'u Muhammet hocamızda biliyor. Ara sıra giriyorum dedi..:)

Şiir sever ve gerçekten nevi şahsına münhasır edebiyat öğretmenimiz Muhammet Gençaslan'a teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Hep böyle kalsın.

O Türkiye'ye şampiyon sporcular yetiştiren bir beden eğitimi öğretmeni. Hem de ülkenin diğer ucunda, Iğdır'da: Ersin Tutulmaz

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

O Türkiye'nin diğer ucunda, Iğdır ilinde Iğdır Spor Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni. Ardahan Üniversitesinde yüksek lisans yapmış. Aynı zamanda antrenör. Fenerbahçeli. Spor Lisesi ve Beden Eğitimi Öğretmeni olunca sorum da haliyle onunla ilgili olacak.

Iğdır'da geleceğin sporcuları olabilecek kabiliyette gençler var mı?

Ersin tutulmaz: Evet var. Özellikle boks ve tekvandoda Avrupa şampiyonlukları çıktı ve devamı da gelecek.İki yıl önce Mihraç Alkan tekvando şampiyonu oldu. Bizim okuldaydı. Naklini İstanbul'a aldılar.

"Güzel bahçeli bir ilkokulun penceresinden"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Türkiye'nin bir ucunda, ileride ülkemizi temsil edecek başarılı sporcular yetiştirmeye devam et hocam. Kalbimiz seninle..

O idealist bir köy öğretmeni: Gökhan Bulut

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Genç ve yakışıklı öğretmenimiz aslen Adanalı. Çok sevdiği öğretmenlik mesleği için Doğu Anadolu'daki çocuklara eğitim vermek için çıkmış yola. Şu an Van Erciş ilçesine bağlı bir köy okulunda sınıf öğretmenliği yapıyor. 27 yaşında. Evli. Gökhan öğretmen görüldüğü gibi çok sevecen, çok güler yüzlü. O tam bir köy öğretmeni. Ona sorum da elbette bu konuyla ilgili oldu;

"Soba yakmayı öğrendim"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Köy okulunda görev yapmanın zorlukları nelerdir ?

Gökhan Bulut: İlla ki zorlukları var. Mesela soba yakmayı öğreniyorsunuz. Çocukların alt yapı eksiği daha fazla oluyor. Aile özlemi oluyor.

Öğrencinizin sorunlarıyla ilgilenir misiniz? Mesela durgun gördüğünüz bir öğrencinize sorar mısınız. Anınız var mı bu konuyla ilgili ?

Elbette ilgilenirim. Mesela bir öğrencimin biri altına kaçırmıştı. Arkadaşlarının gülmesine maruz kalacaktı. 'Ne var bunda dedim.

Ben de küçükken yapardım dedim. Yapmadığım halde. Bir öğrencimi de arı sokmuştu. Ağlayarak yanıma geldi. Ben de Oyy oyy canım benim o seni sokmamış öpmüş dedim. Ağlamayı bıraktı gülümseyerek gitti.

Fazla söze gerek yok. Fotoğraftaki çocukların yüzündeki mutluluk, gözlerindeki ışık ve Gökhan öğretmenin o sürekli gülen yüzü her şeyi anlatıyor... Gökhan öğretmenlere çok ihtiyacımız var.

Yolunuz sonsuz kere açık olsun hocam.

O cool bir Türkçe öğretmeni: Murat Yalçın

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Şimdiki öğretmenimiz konu başlığındaki Türkiye'nin en yakışıklı öğretmenleri sözüne birebir uyan bir öğretmenimiz. İstanbul Bayrampaşa'da bir okulda Türkçe öğretmeni. Plak ve şiir sever, 32 yaşında ve bekar. Benim kendisi hakkında intibam son derece cool, kendi halinde ama entelektüel birikime sahip biri. Onun gibi öğretmenler her zaman ihtiyacımız var. Öğretmen olmak üniversite kapısndan çıkınca bitmiyor çünkü. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye ve öğretmeye açık olmayı da gerektiriyor.

"Çocukların süper kahramanı olurum"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Öğrencileriniz genellikle ergenlik çağında olan doğal olarak bir çok sorunu da yanında taşıyan çocuklar. Onlara kızdığınız zaman nasıl yaklaşıyorsunuz.? Öğrencilerle aranız nasıl?

Murat Yalçın: Hata yaptılar mı elbette kızarım ama şaka yoluyla tatlı bir şekilde. Bir de yaşına göre kızarım. Onlara güzel sıfatlarla seslenirim.

Sınıfta bazen çocuk olurum. Bazen süper bir kahraman.O an ne yapılması gerekse onu yaparım. İletişimim çocuklarla çok iyidir. Onları anlarım ve onların seviyesine inerim. Beni severlerse dersi de severler. Başaran öğrencileri ödüllendiririm. Onlara vakit ayırırım. Sinemaya, tiyatroya gideriz. Kitap önerilerinde bulunurum. Geleneklerimizin önemini vurgularım. Eski olan şeyleri sevmeleri gerektiğini söylerim. Rol model olacağım için onlara, mümkün olduğunca vicdanlı, iyi birer birey olma yolunda olurum.

Altına hepiniz adına imzamı atıyorum. Sen çok yaşa Murat öğretmen. İyi ki varsınız

O zihinsel engelli ve otizmli çocukların Baran abisi. Mardin'de özel eğitim öğretmeni: Baran Durmaz

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

İzmir 9 Eylül Üniversitesi mezunu. 25 yaşında. Bekar.Aslen Mardinli ve kendi memleketinde zihinsel engelli ve otizmli çocukların öğretmeni. Ne zor değil mi? düşünün anne babaları bile yeri geliyor baş edemiyor. Ancak ne olursa olsun onların eğitim almaya hakkı var. Bu görevde Baran abilerine düşüyor. O özel eğitim merkezindeki tüm engelli çocukların eğitmeni, öğretmeni, abisi. Doğal olarak sorumda bu konuyla ilgili olacak.

"Doğru eğitim ile üstesinden geliyorum"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Zihinsel engelli ve otizmli çocukların öğretmenisin. Zor olmuyor mu. Çocuklarla iletişiminiz nasıl ?

Baran Durmaz: Öğrencilerle aram gayet iyi. Zorluk şu şekilde. engel türü ağırlaştıkça bizde zorlanıyoruz. Ama doğru eğitim ile üstesinden geliyoruz.

İşiniz kolay değil Baran hocam. Allah yardımcınız olsun. Hep var olun.

Elazığ'da çocukları Teog sınavına hazırlayan yakışıklı öğretmen: Burak Bayaral

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Görüldüğü gibi Fenerbahçeli olan öğretmenimiz 25 yaşında. Aslen Elazığlı ve memleketinde özel kurs öğretmenliği yapıyor. Liseye girecek öğrencileri canla başla sınava hazırlıyor. Sorduğum soruya verdiği yanıt ise özellikle günümüzde kanayan yaramıza dokundu.

"Bu yaşlarda öğretmene platonik aşk duyuyorlar"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Kursta eğitim verdiğin ve başarılı olup istediği liseyi kazanan öğrencilerin yanına gelip ziyaret ediyorlar mı?

Burak Bayaral: Şöyle cevaplayayım isterseniz.; liseye geçiş sınavı olan Teog sınavından başarılı olup ''Öğretenim inkilaptan full çektim.'' diye arayan öğrenciler oldu tabii ki. İstediği Sağlık Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Lisesini kazanan öğrencilerimiz oldu.

Öğrencilerimle okul dışında pek buluşmama taraftarıyım. Okul dışında asla buluşmuyorum. Çünkü çocukların ergenlik çağında olup her geçen gün büyümeleri ve öğretmenlerine platonik aşk duyma durumu oluyor. Aileler de bu konuda tedirgin. Ne yazık ki bir kaç kötü örnek yüzünden öğrencilerimizle mesafe koymak zorunda kalıyoruz. Ailelere sonuna kadar hak veriyorum. Artık devir değişti ve durum böyle ne yazık ki. Bunu değiştirecek olan yine biz eğitimcileriz. Buna gayret ediyoruz. Tabii ailelerinde rolü büyük.

Toplumun değişen değer yargılarının ne yazık ki son derece farkında olan Burak öğretmen aslında olmaması gereken, ama zorunlu gördüğü şeyi yapıyor. Dediği gibi bunu değiştirmek yine eğitimcilerin elinde. Ancak Burak öğretmen şunu da çok iyi biliyor ki, bazı şeyler diye üstü kapalı geçtiğim psikolojik sorunlu kişiler, zem zem suyu ile yıkansa da 40 sene eğitim alsa da değişmez. Bunun çaresi yüce mecliste olup gereğini devlet adamlarına ve Allah'ın adaletine bırakmak gerekiyor.

O marjinal düşünceleri olan yakışıklı bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni: Ömer Yiğit Özençay

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Son öğretmenimiz biraz Burak Özçivit biraz Kenan İmirzalioğlu kıvamında, 28 yaşında, bekar, beyefendi, sevecen, insani ilişkileri iyi ve doğal olarak tam bir şiir tutkunu. O Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni.

"Bu mesleği sevmemin en büyük sebebi öğrenci"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Aslen Konya Ereğlili olan Ömer öğretmenimiz Gaziantep Nizip ilçesinde görev yapıyor.. Ona sorum ise benim en çok okumayı hayal ettiğim, belki bir gün geçte olsa okuyacağım bölümle ilgili olabilirdi.

Öğrencilerle iletişimin nasıl? Ve tabi ki Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak edebiyat ve şiirler ilgi alakaları ne düzeyde ?

Ömer Yiğit: Öğrencilerimle aram gayet iyi. Elimden geldiğince onların sorunlarına duyarsız kalmamaya çalışıyorum. Anne babasından görmediği yakınlığı benden gördüğünü dile getiren

öğrencilerim dahi oldu. Empati kurabiliyorum. Ama bu bazı zamanlar işimi zorlaştırabiliyor. Çünkü öğrencilerden bazıları aradaki mesafeyi korumakta güçlük çekiyor. Bu mesleği sevmemin en büyük sebebi öğrenci.

"Şiir insana insan olduğunu hatırlatan bir sanattır"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Şiir ne yazık ki pek ilgilerini çekmiyor. Sorduğum zaman çoğu öğrencim hayatında bir kez bile şiir okumadığını söyledi. Ben de tabii fırsat bu fırsat, şiir okuyanların notlarını yüksek vereceğimi söyledim artık. Hepsinin damağında bir şiir var. Şiir insana insan olduğunu hatırlatan bir sanattır. Çoğu o kadar sevdi ki fon müziğiyle beraber okuttum. Ezberledikleri aşk şiirlerini..

"Artık sevgililerine okuyacakları bir aşk şiirleri var"

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Bayıldılar çıkardıkları işe. Bu dönemde doğal olarak aşk şiirleri ilgilerini çekiyor. Artık sevgililerine okuyacakları bir aşk şiirleri var.

Benim için bu kazanım daha önemli.

Ömer öğretmenden bir türkü dinlemek güzel olur

Bugün Türkiye'nin en yakışıklı ve başarılı 8 öğretmeni ile öğretmenlik mesleğine dair birçok şey konuştuk. Kutsal öğretmenlik mesleğine birde onların gözüyle bakın istedim. Evet hepsi birbirinden yakışıklı, genç. Hepsinin amacı Türkiye'mizin geleceğine eğitimli, bilinçli, sporcu, zihni açık ve ülkesine her anlamda faydalı olacak gençler yetiştirmek. Ve hepside bu amaç uğruna çok çaba harcıyorlar. Davulun sesi uzaktan hoş gelir ya, senenin 3 ayı tatil yapan, çalışmadan para kazanan olarak görüp eleştirdiğiniz öğretmenlik mesleği hiçte görüldüğü kadar kolay değil.

Evde bir saat yaramazlık yaptı, söz dinlemedi, izin almadan gitti, eve geç geldi, dersine çalışmadı diye sitem, hatta isyan edilirken ailelerinden fazla zaman geçirdiği öğretmenler düşünün ne kadar önemli.

Beni kırmayıp sorularıma tüm samimiyetleriyle yanıt veren öğretmenlerimize ayrı ayrı çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü anmadan olmazdı.

Türkiye'nin En Yakışıklı 8 Öğretmeniyle Mesleğe Dair Söyleşi

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Hz. Ali

Mutlu kalın :)

Funda_a


14|10
97146
Funda_a KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Güzel Fundaca olmuş, gönlüne sağlık.
  Öğretmenler yakışıklı veya değil lakin kesinlikle genç ve dinamik insanlar. Yiğidi öldür ama hakkını yeme!

  1şey dikkatimi çekti;
  Öğretmenler, çocukların dahil olduğu resimlerde, çocukların yüzlerindeki gülümsemeyi, tebessümü, masumiyeti ve neşeyi 1nevi yansıtıyorlar. Çok sempatikler!

  "Bu gençlikten hiç 1 şey olmaz" diyenlere de ibret olsun.

  2|0
  0|0

En İyi Kız Görüşleri

 • Şu sitede senden iyisine rastlamadım.. Tebrik ederim gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık..

  1|0
  0|1
 • böyle öğretmenler var mıymış yaa :D

  1|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 144

 • Öğretmene ve eğitime aşırı saygım vardır inanıyorum ki hepsi de ayrı ayrı pırlanta gibi saygıdeğer insanlardır ama bir bencende de belirtmiştim yine söylüyorum gerçekten senin 'güzellik/yakışıklılık' kavramında ki çıta ya çok düşük ya da bizim çok yüksek

  2|0
  0|0
  • Bunun çıtayla ilgisi yok. Ulaşılabilirlik le ilgisi var. Bir çok pırlanta gibi ve yakışıklı öğretmenimiz var. Türkiye'nin dört bir yanında. Ancak herkese ulaşmak kolay değil. Siz çok kolaymı sanıyorsunuz gerçekten. Burada sadece yakışıklı deyip resim koyup geçebilirdim. Ama öğretmenlik mesleğine dair konuştuk. Ve siz 118 lı numaradan arkadaşınızı bir yakınızı bulamazken Türkiye nin dört bir yanından bir çok öğretmeni, üstelik bence yakışıklı hocalarımızı bulup mesleğe dair söyleşi yapmak, onlara tek tek konuyu, amacınızı, hangi yazacağınızı anlatmak, o güveni sağlamak kolaymı sanıyorsunuz gerçekten.. Ayrıca bu insanlar sanatçı filan değil, alışkın değiller, Senin benim gibi halktan insanlar. Bunu sadece düşünün. Bu Bence'de yakışıklı değilmiş diyen herkese bu yorumum. Tabi ki sana da. Sadece olayın yakışıklılığına takılıp arada ne kadar önemli şeyler konuştuk okumayıp sadece eleştirenler önce siz bir şeyler yapın. Görelim. Sonra kıyaslarız.

  • Hepsini Göster
  • Bu eleştiriyi çok yersiz ve haksız buluyorum. Ne geçti eline. Kaç gündür uğraşım emeğim Takdir etmeyebilirsinde bu kadar haksız eleştiriye tahammülüm yok.. Bir daha okumazsın beni.. Biter. Sadece benim için demiyorum. İnsanların samimi ve iyi niyetli çabasını küçümsemek senin iyi kalpli bir insan olmadığını gösteriyor.. İlk kez bir eleştiriye yorum yazıyorum. Özellikle bu Bence de ne kadar zaman emek harcadım bildiğim için daha çok üzüldüm ve kırıldım çok. Okumazsın bundan sonra sevgili kardeşim.. Daha iyileri seni bulsun. Selametle kal🙏

  • Şov yapma kardeşim ben şahıslara değil yazılana bakarım önce ki bendelerinde de çok güzel övmüştüm. Eleştiri kaldıramıyorsan sen bırak bu işleri ya da toplu olarak benim gibileri seç engelle mutlu mesut yazarsın

 • Mesleğe gönül vermek. Bu insanları güzel yapan şey bu.. makyaj ya da fizikleri değil. .

  Emek ve istek gereken bir benceyle yine gözlerle dimagimizdaki kiri pası aldın

  Bence canavarı😊

  Ç. Ç. G. B... her kulvarda..

  3|2
  0|0
 • bizim gençliğimizdeki öğretmenler nerede bu çocuklar nerede :) gelişim doğru kullanıldığı vakit çok güzeldir e örnek oluşturan güzel yazı yine, teşekkürler :)

  bizim zamanımızdaki genç hocalar bile 60 lık amcalar gibiydiler ister davranuş şekli olsun isterse giyim kuşam görünüş olsun :) yahu saçlar 0 değilse okula alınmazdık be :D o kadar geri ve dar görüşlü zihniyetlerden bugunlere gelmek bence çok güzel ve de hoş :)

  1|0
  0|0
 • güzel araştırma hep genelde avrupada bu tip örnekler görürdük bizim öğretmenlerimizde yakışıklı maşallah hepsine bide siyasete atılsalar çok iyi olur :D

  1|0
  0|0
 • Funda. Sen ne güzel şeyler yapıyorsun keyif alıyorum:) teşekkür ediyorum emeğine sağlık.

  1|0
  0|0
 • Emeklerine saygı duyuyorum yine güzel bir işe imza atmışsın afilli bir imza olmuş beğendim :)

  1|0
  0|0
 • Ömer Yığit Özençay tam bir "Köz getir seri getir kardeşim." imiş. " Tebeşir getir seri getir öğrencim!"

  2|0
  0|0
 • Öncelikle başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere hepsinin önünde saygıyla eğiliyorum. Hakları ödenmez.
  Karakterli nesiller yetiştirmeleri dileğimle..

  1|1
  0|0
 • Hep öğretmen olmak isterdim. Önümüzdeki ay AÖF kaydı yaptırıp Edebiyat okuyacağım. Okul bitince formasyonla beraber öğretmenliğe adım atacağım. Umarım oluruz.

  1|0
  0|0
 • Helal olsun diyorum cidden Funda.. Büyük emek veriyorsun, harikasın.. :) Eline sağlık. Beğenerek okuduğumuz bir Bence oldu yine..

  1|0
  0|0
 • Öğretmek...
  Bir gönül iş.
  Basit bir öğretme işi değil.
  Ömür boyu "kemalat"i kovalama işi aynı zamanda...

  1|0
  0|0
 • Nereden buluyorsun bu tür ilginç şeyleri, nereden aklına geldi, öğretmenleri nasıl buldun, çok ilginç.. Ama tanımadıklarınada haksızlık olabilir onlar bu listede yer almıyor suçları ne? Seni tanımamak.. Emeğine sağlık..

  0|0
  0|0
 • Öğretmenin karizması bilgisidir. Kırşarda bayırlarda her atanmayan öğretmenin ütopyası ama gel görki hiç biri bunu okulda yapamaz. bir kaç sefer bahçede ders işledim baya sorun oldu gernadım attım

  1|0
  0|0
 • Yakışıklılık ve güzellik kutsal öğretmenlik meslegi için kıstas olmamalı öğretmenler başarılarıyla ön plana çıkmalı yoksa ABD gibi öğreten öğrenci çarpık ilişkilerinin çok yoğun yaşandığı ülke durumuna düşeriz

  1|0
  0|0
 • mesleğe dair söyleşi yapılacaksa ne diye yakışıklıları seçtin? absürt absürt başlıklar yav

  2|1
  0|0
 • Ata’mızın elinden, şimdiki öğretmenlerin alnından öpüyorum.

  2|1
  0|0
 • Bunların hepsinin tipi aynı :D :D :D bir de niye sakal tıraşı olmuyorlar, bunlar nasıl öğretmen?

  1|0
  0|0
 • Ellerine saglik, cok keyifli soylesi. Sen de soylesi uzmani oldun Funda. :))) Konu secimi yine harika. :))) Ogretmenlerimize de meslek hayatinda basarilar dilerim.. :)))

  0|0
  0|0
 • Güzel paylaşımlar gördükçe seviyorum, teşekkürler 🙏🏻

  0|0
  0|0
 • Ne bu böyle hepside sakalı bıyıklı nasıl öğretmen bunlar

  2|1
  3|0
 • Çok uğraşmışsın belli ama boş işler bunlar, Türkiyenin en yakışıklı öğretmenlerini sen seçmişsin anlaşılan, hepsi de Burak Özçivit denemeleri :) öğretmene de çok benzer halleri yok..

  0|0
  2|0
 • ben bunlardan yakışıklıyım bişey sanıp açmıştım bide :D

  1|0
  0|0
 • Ne güzel ya. :) Ellerine sağlık. Böyle öğretmenlerin var olduğunu bilmek yüreğime su serpti. Hem yakışıklı hem iyi yürekli koca adamlar.

  0|0
  0|0
 • Eline sağlık örnek alacağımız bir meslek taşımız gurur duydum 🤠

  1|0
  0|0
 • yaptıklarına bir şey demem de ben de gerçekten yakışıklılar sanmıştım :D

  1|0
  1|0
  • Kudurun jdhdhdhdbbs

  • Hepsini Göster
  • @_nil_irem kimin yazdığının kuru kalabalık olduğu belli. laf yetiştiremeyince bık bık ahahaha :D :D seni sabaha kadar zevkle g*t ederdim sayın her yoruma atlayan sazan kardeşim ama gerçekten hem seviyene inmek istemiyorum hem de bildirim gelince çıkan fotona katlanamıyorum ahahah :D :D

  • @_nil_irem kudurun yazdığın diğer kişilere cevap vermeyip sadece benim yorumuma cevap yazman zaten boş konuşmadığımın hatta sana nasıl sağlam koyduğumun kanıtı ahahah :D habi bay bay :D

 • Hadi ama yakışıklı mühendisler sıralamasıda yapın🐥

  1|0
  0|0
 • Görev yakışıklılık gerektirmez. İyi bir öğretmen olmak için yakışıklı olmak lazım değil ya da güzel.

  2|0
  0|0
 • Bir şeyler öğretebilmek adına kimin emeği geçiyorsa ellerine sağlık.

  0|0
  0|0
 • Öğretmenlerin eğitim verenlerin işi zor. Güzel kutsal mesle

  0|0
  0|0
 • Ne güzel demiş Hz. Ali ve sondaki öğretmen şu en karizmatik olan ona kurban

  0|0
  0|0
 • Erkeklerden görüşlere devam
  114

Kızlar Ne Diyor 95

 • Edebiyat öğretmenime hayranlığımdan edebiyat okumadım ama edebiyat sevmeyi bırakmadım. Çok güzel bir bence olmuş sevap işlemişsin yakışıklılara baktırarak. Erkekler kıskançlık krizlerine girmiş olsa da😊😊😉 Öğretmen kardeşlerimin yüzleri, gönülleri kadar yaşamları da güzel olsun.

  4|1
  0|0
 • Vay vay vay diyorum😍 onları en iyi anlayanlardan biriyim. meslektaşlarım❤ emeğine sağlık fundacığım çok güzel yazmışsın😘❤

  1|0
  0|0
 • Furkan Öğretmene talibim, kaçır beni yiğidim 😈😂😂Bak ben de koç burcuyum ve atanamayan öğretmenim ne çok benzer yanımız var. 😁 Şaka bir yana Allah sahibine bağışlasın, maşallah. Bol sevaplı bir bence olnuş. 😁

  1|0
  1|0
 • Köy okulu öğretmeni olan Gökhan hocamı tanıyorum, Allah yardımcısı olsun ☺️ Bir öğrencinin en büyük hazinesi hayatı boyunca iyi bir öğretmene rastlamaktır derler, lise öğretmeni olmak gerçekten zor ama bu sözle uyanıp okula gidiyorum her sabah.. Gönlü güzel öğretmenlerin çoğalması dileğiyle 😊

  1|0
  0|0
 • Hepsi bir içim su😍
  Geleceğimiz çocuklarımız ve öğretmenler en büyük destekcimiz.
  Emeğine sağlık, harika bir paylaşım.

  1|0
  0|0
 • Furkan öğretmen, yakirsen ortalığı yiğidim! Bul beni 😂😂ahahah
  Yine güzeldi funda :) ama aklım furkan örtmenimde kaldı bana da bişiler öğretsin çok cahil kaldım :D sonuçta eğitim her yerde ve örtmenimiz eğitim aşığı, eminim beni reddetmeyecektir :P

  1|1
  0|1
 • Hepsini geçtim nasıl öğretmen bunlar saç-sakal birbirine karışmış, kot pantolonlu... Abuk subuk fotoğraflar çekilmiş.. Dapdar cırtlak renkli takımlar..
  Bizim öğretmenlerimiz basbaya fazla dikkat çekmeyen renkte takım elbiseli, sinek kaydı traşlı, saçı yana taralı efendi giyimli insanlardı ki yönetmelikte bu vardı zaten.
  Ne oldu en son?
  Öğrencilere verilen değerin sınırı bu kadar mı geri çizildi Allah aşkına..
  Çocukların aklına ders mi girecek o saç baş kılıkla. Çok sinirlendim.

  1|0
  0|0
 • Harika bir söyleşi. Böyle işine insanlara sevgiyle bağlı olan öğretmenleri görmek o kadar duygulandırıcı birşey ki... Bu güzel yürekli öğretmenlerin sayısı artması dileğiyle.

  1|0
  0|0
 • Maşallah diyorum öğretmenlerimize, hepsi birbirinden yakışıklı ve başarılı işlerini de meslek olarak görmüyor lar ve gerçekten severek yapıyorlar.. Böyle öğretmenlerimize hayatın her alanında ihtiyaç var en başta da bizim yol göstericimiz oldukları için onlara çok teşekkür ediyorum..
  Seninde emeğine sağlık canım bizi bu şekilde bilgilendirdiğin için 😊

  1|0
  0|0
 • Emeğine sağlık.. mesleğini seven ben katkı sağlayan öğretmenler oldukça nesil gelişir.. ama ne yazık ki sayıları çok az..

  1|0
  0|0
 • Benim için öğretmenlik diğer tüm meslek gruplarından farklı ve özel bir meslek. Çünkü küçük büyük insan yetiştiriyor..

  Zaten bu mesleği seçenlerin ayrıcalıklı bir yanları var bana göre.. bir insanı eğitmek ve öğretmek için hayatını adayan, öğretmen olmayı seçen tüm öğretmenleri ve öğretmen adaylarını saygıyla anıyor ve kutluyorum..

  Bence de adı geçen tüm öğretmenleri ; en başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal
  Atatürk ü olmak üzere* Furkan Şimşir, Muhammet Gençaslan, Ersin Tutulmaz, Gökhan Bulut, Murat Yalçın, Baran Durmaz, Burak Bayaral ve Ömer Yiğit'i yürekten kutluyorum. Ve meslek aşklarını kaybetmemelerini diliyorum.. vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmeye devam! Durmak yok !

  Yine güzel ve unutulmayacak bir bence hazırlamışsın. Eline emeğine sağlık Funda cım😍😘🤗.

  3|0
  0|0
 • Arkadaş o kadar öğretmenim böyleleri niye benim okulumda yok😂😂😂😂

  2|1
  0|0
 • Hepsinin de gözlerinden okunuyor meslek aşkı. Maşallah :)

  1|0
  0|0
 • Ben de öğretmen adayım. Meslektaşlarımla gurur duydum. Çok güzeller, kalben ve görüntü olarak.

  1|0
  0|0
 • Hepsini okumadım ama eminim güzel şeyler yazmışsındır😊

  1|1
  0|0
 • oooo yeni nesil öğretmenler de iyiymiş maşallah onlara 💙💙

  1|0
  0|0
 • Bizim okulda bir din hocası vardı bunlar halt etmiş yanında 😂

  0|0
  0|1
 • En yakışıklı olan en altta olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 😍😍😍❤❤❤

  2|0
  0|0
 • Furkan öğretmen nedir öyle ya Allahım. Küçükmüş ama benden😭😭😭😭

  1|0
  0|0
 • Vaybe meslek yaşlarındaki yüreğe bak umarım ben de böyle iyi bir öğretmen olurum

  1|0
  0|0
 • Furkan öğretmen hala Erbakır da mı acaba bir ziyaret etseydik 😊
  Güzel bence emeğine sağlık 😊

  1|0
  0|0
 • Sanırsınız hepsi kaymakam😀
  Neyse hepsi birbirinden yakışıklı
  Ellerine sağlık 🤗

  1|0
  0|0
 • Ne güzel bir Dünyada yaşıyoruz... nerde bu tür yahşi Bekarlar...

  1|0
  0|1
 • ilk hoca gibi hocaaa şöyle bir hocamız olmadıki aşkla okula gitseydik :D

  1|0
  0|0
 • Furkanı interrail grubunda görmüştüm müthiş dans etmişti 👌

  1|0
  0|0
 • Çok uzun olmasına ragmen okudum gerçekten emeğine saglık

  1|0
  0|0
 • Geç bunları geç, ortaokulda bir ingilizce hocamız vardı bildiğin Mads Mikkelsen.

  0|0
  0|0
 • İyiki varlar...

  1|0
  0|0
 • Böyle öğretmenimiz oldu da okula mı gitmedik.

  1|0
  0|0
 • en iyisi mavi gözlümmm

  2|0
  0|0
 • Kızlardan görüşlere devam
  65
Yükleniyor...