Konuşanlar programı için "Türk ahlakını zehirliyor" deniliyor. Sizce de öyle mi?

zoeex

Şu an sosyal medyada böyle konuşuluyor. Türk ahlakını bozuyormuş, bu eylemler övülüyormuş ve gençliğe kötü tesir ediyormuş. Yayından kaldırılsın deniliyor.

Ben aşırı seviyorum, gayet gülüyorum. Kimi ne ilgilendirir.. Beğenmeyen izlemesin

Konuşanlar programı için Türk ahlakını zehirliyor deniliyor. Sizce de öyle mi?
Evet, çok kötü bir program ve ahlakı yerler altına alıyor.
Alakası yok. İsteyen izler, gayet eğlenceli.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Konuşanlar programı için "Türk ahlakını zehirliyor" deniliyor. Sizce de öyle mi?