Atilla Taş, yerli dizi Sıcak Kafa'ya tepki gösterdi! Sıcak Kafa'yı izlediniz mi?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Atilla Taş, yerli dizi Sıcak Kafaya tepki gösterdi! Sıcak Kafayı izlediniz mi?

Şarkıcı Atilla Taş digital platform Netflix’in yerli dizisi Sıcak Kafa’ya tepki gösterdi…Güçlü kadrosuyla merak uyandıran Netflix dizisi Sıcak Kafa yayınlandığın andan itibaren sosyal medyada gündem oldu. Eleştirenler arasında şarkıcı Atilla Taş da vardı. Şarkıcı Taş sosyal medyada yaptığı paylaşımda ‘Linç yiyecek olsamda ifşalıyorum, Biz bu işi beceremiyoruz, fantastik işlerden anlamıyoruz böyle diziler yapmayalım, olmamış bu dizi’ dedi.

www.haberport.com/yerli-netflix-dizisi-sicak-kafa-ya-atilla-tas-tan-buyuk-tepki

Atilla Taş, yerli dizi Sıcak Kafa'ya tepki gösterdi! Sıcak Kafa'yı izlediniz mi?