Netflix'in yeni dizisi Wednesday, 1 haftada 341 milyon saat izlenerek Stranger Things'i solladı. Sen izledin mi?

yardımcıoyuncu

Addams Ailesi'ni bilenler bilir. Daha önce birçok kere dizi ve filmleri uyarlanan çok tuhaf br aile. Doğal olarak ailenin en sevdiğim karakteri olan Wednesday Addams'in dizisini izlemezsem olmazdı. Zevk meselesi ama ben beğendim.

Hatta 1 haftada 341 milyon saat izlenme ile yeni Netflix rekorunun sahibi oldu ve
335 milyon izlenme rekorunu elinde tutan StrangerThings dizisinin 4. sezonunu geride bıraktı.

Siz izlediniz mi?

Netflix'in yeni dizisi Wednesday, 1 haftada 341 milyon saat izlenerek Stranger Things'i solladı. Sen izledin mi?