Netflix aboneliklerine zam geldi! Sen hangi dizi/film platformunu tercih edeceksin?

jrprince

Netflix'de yılın başında bir kullanıcının , 26,99 TL'ye aldığı Temel Paket'in yeni fiyatı 45,99 TL, 40,99 TL olan Standart Paket'in yeni fiyatı 69,99 TL, 54,99 TL olan Özel Paket'in fiyatı ise 93,99 TL oldu.

Abonelik fiyatlarına yapılan bu zamlardan sonra siz hangi platforma geçeceksiniz?

Netflix aboneliklerine zam geldi! Sen hangi dizi/film platformunu tercih edeceksin?
Ben Netflix kullanmaya devam, zamlar bizi ayıramaz.
Blu Tv, Exxen falan da güzel aslında.
Ben zaten Disney+'a geçmiştim.
Televizyonumu izler, yoluma bakarım.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Netflix aboneliklerine zam geldi! Sen hangi dizi/film platformunu tercih edeceksin?