Farah Zeynep Abdullah, Bergen filminden 40 milyon TL kazandı. Serenay Sarıkaya başını taşlara vuruyor mudur?

WhıskeyBluess
#Bergen filmi şimdiye dek 4 milyon 868 bin 250 kişi tarafından izlendi ve 142 milyon 836 bin 200 lira hasılat elde etti. Filmde hem başrol hem de ortak yapımcı olan Farah Zeynep Abdullah’ın kazandığı paranın şimdilik 40 milyon TL olduğu söyleniyor. Rolü reddeden Serenay başını taşlara vuruyor mudur sizce
Farah Zeynep Abdullah, Bergen filminden 40 milyon TL kazandı. Serenay Sarıkaya başını taşlara vuruyor mudur?