Çıplak dizisini izleyenlere sorum?

easylover
Bu Blutv dizisini tanıyor musunuz?
Ben daha yeni tesadüfen keşfettim.
İlk gözüme çarpan +18 damgası oldu.
Düşüncem, şiddet görüntülü yapımlarda bile 12 yaş üzeri diye değerlendirilince, +18 olabilmesi için ne gibi içerik olabilmesi gerektiği sorusuydu.
Cinsellikte dizilerde, filmlerde zaten sanat uğruna çok cesur sanatçılar mevcut. Fakat yinede cinselliği bir seks education, American Pie yapımı merkeze koyabileceklerini hiç beklemiyordum.
Açıkçası bu kadar cesur bir yapım olcağını hiç beklemiyordum aslında.
İçerik olarak pek kaliteli beğenilesi bulmasamda, gözümüze bilmem kaç bin yapımda sokulan metodlardan birkaç kumaş fazlasını sunmuşlar.
Daha ilginç olanı ise, sadece iPhone’la çekilmiş, bu da bölüm sonunda belirtilmiş.
Bu detayı okumayan sanırım ne kadar düşük bütçeli olabileceğini anlamaz bile.
Sorumu azcık daha açayım. Siz bu tür yapımları destekler misiniz, yoksa ahlak bozucu diye tehlikeli mi bulursunuz?
Çıplak dizisini izleyenlere sorum?