Marvel'daki en güçlü silah hangisi?

GumballWaterson
Binlerce kahraman ve karakteri içinde barındıran Marvel'da 7 farklı karakterin, silahlarını oylamaya sundum. Sence en güçlüsü hangisi?

Kaptan Amerika'nın Kalkanı
Adamantium ve Vibranyum elementinden yapılmış bu kalkanın kırılması mümkün değildir.

Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni
Ruh Taşı, Güç Taşı, Zaman Taşı, Uzay Taşı, Akıl Taşı ve Gerçeklik Taşı olmak üzere altı adet sihirli taşa sahip olan bu eldivenin olağanüstü bir gücü var.

Thor'un Çekici
Doğa üstü güçlere sahip olan çekiç adeta mükemmeliyetçi.

Wolverine Pençeleri
Kemiği Adamantium a dönüşen wolverine'in kemiklerine yapışık olan bu pençelerin kesemeyeceği hiçbir şey yok.

Spiderman'ın Ağ Atıcıları
Sanırım bundan bahsetme e gerek yok. Herkes biliyor 😂

İron Man Zırhı
Çok dayanıklı olmasının yanı sıra içinde bir çok silah bulunduran zırh düşmanları için adeta bir ölüm makinası.

Hayalet Sürücü'nün Silahı
Hellfire Chain olarak bilinen bu silah yanan zincire bağlı çok güçlü bir silahtır.
Kaptan Amerika'nın Kalkanı
Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni
Thor'un Çekici
Wolverine Pençeleri
Spiderman'ın Ağ Atıcıları
İron Man Zırhı
Hayalet Sürücü'nün Silahı
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Marvel'daki en güçlü silah hangisi?