Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After

BloodyGamer
Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After

Erkek arkadaşınız ile evlenmek üzere iken ne kadar güvenebilirsiniz? Geçmişte sakladığı sırları ortaya çıktığı zaman ne yapardınız? Sevgili döneminde, ara verilen ilişki sürecinde, yaptığı bir kaçamağın bedeli, tekrardan bir şekilde karşınıza çıkarsa, bunun karşısında nasıl bir yol çizilmelidir? Geçmişte yapılan kaçamaklar, gizli kalınsa dahi affedilebilir mi?

Evlenmek üzere olan bir erkeğin, kız arkadaşı ile ara verdiği bir kısa ayrılık, onun yaptığı bir kaçamağın sır olarak saklaması büyük bir yüzleşmeye bedel olacaktır. Çünkü hiçbir duygu beslemediği ve sadece birkaç günlüğüne yaşadığı diğer kadında başka etki bırakmıştır. Ve bir şekilde tekrardan karşılaştıklarında ise kaçamak yaptığı o kadın, evlenmek üzere olan erkeği elde etmek için türlü şantajlara başvurur çünkü ona halen duygu beslemektedir...

Konusu

Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After

Laura ve Pete, düğün yapmak için gün belirlerler. Maddi olarak borca girmek istemeyen Pete, bunu ertelemektedir. Daha sonra, Laura web sitesinde düzenlenen bir yarışmaya katılır ve bedava düğün ödülünü kazanır. Düğün organizatörü olan Faith adındaki bir kadın, Pete'in geçmişte ilişki yaşamış olduğu birisidir ve ona karşı halen duygu beslemektedir. İşin ilginç yanı ise geçmişte yaşadığı bu sır, Pete açısından zorlu bir dönemden geçirecektir çünkü Faith halen ondan vazgeçmiş değildir. Düğün organizatörü olan Faith, bu evliliği mahvetmek için gelin kızı olan Laura'yı ortadan kaldırmak için elinden geleni yapacaktır.

Ara verilen bir ilişki sürecinde yaşanılan kaçamak

Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After

Pete ve Laura, birkaç günlüğüne ilişikiye ara vermiş ve kavga etmişlerdir. Bu süreç içerisinde Pete, başka bir kadın ile kısa süreli ilişki içerisinde olmuştur fakat Laura'nın bundan haberi yoktur. Birkaç gün ayrı kalan çift, daha sonra tekrar barışır ve evlenmeye karar verirler. Düğün için borca girmek istemeyen Pete, düğün tarihinde Laura ile kavga eder ve sonunda Şubat ayı için karar alırlar. Bu arada Laura, web sitesinde gezinirken bir yarışmaya katılır ve bedava düğün ödülünün sahibi olur. Yarışmayı düzenleyen yere giden çift, orada bir düğün organizatörü ile karşılaşır. Düğün organizatörü olan Faith ile karşılaşan Pete, büyük bir şok yaşar çünkü onunla geçmişte yaşadığı kısa süreli bir kaçamağı olmuştur ve bu onu zor duruma sokacaktır. Pete, Laura'ya karşı aşıktır ve onla evlenme konusunda kararlıdır ve Faith'e karşı hiçbir duygusu yoktur ancak Faith için bu geçerli değildir ve bu düğünün olmaması için elinden geleni yapmak için türlü planları olacaktır.

İlişkilerde hiçbir sır gizli kalmaz

Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After

Pete, ayrı kaldığı süreçte yaşadığı bu gizli ilişkiyi, Laura'dan saklamıştır çünkü Pete açısından hiçbir şey yaşanmamıştır ve sadece tek gecelik bir ilişkiyi oldu bittiye vermiştir fakat Faith açısından bitmemiştir çünkü Pete'e karşı halen duyguları vardır ve onu elde etmek için intikam planı hazırdır. Hiç beklemedikleri bir fırsatta, Laura ve Pete'yi ayırmak için şantaj yapmaya kadar gidecektir. Bir yandan işini kaybetmemek için profesyonel bir şekilde hareket eden Faith varken; bir yandan duyguları ile harekete eden ve aşık olan bir kadın vardır. Pete, yaptığı bu kaçamağın bedelini nasıl ödeyecektir ve Laura ile Faith arasında nasıl bir mücadele doğacaktır?

Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After
Geçmişten Gelen İlişki: Happily Never After
20 Görüş