Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

Selamlar, Uzun zaman beklediğimiz bir film sinemada vizyona girer ve filme gitmek için heyecanla bekleriz. Filmin güzel geçmesini umarız ama bizi çileden çıkartacak hareketler yapanlar vardır. Ben de bu çileden çıkartacak 9 hareketi sizlerle paylaşmak istedim.

1-) Fotoğraf Çekenler

Filmden bir kareyi ya da kendini sosyal medyada paylaşmak için fotoğraf çekenlerden tutun 3D gözlükleriyle poz vermeye kadar türleri var bu tip insanların. En dikkat çekici yanı arkadaş grubuyla perdeyi arkasına alarak fotoğraf çektirdiğini zanneden, arka koltuklarda oturdukları içinde gözükmeyeceklerini zanneden tipler tam filmin ortalarında çıkan flaşla sinemadakileri çıldırtıyor.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

2-) Ayaklarını Öndeki Koltuğa Uzatanlar

"Yuh" diyeceksiniz ama bu tip insanlarla aynı filme denk gelmiştim. Yanımda arka koltukta oturan kişinin ayaklarıyla izlemiştim filmi. Çileden çıkartan bu hareketi yapanlar saygısızlıklarını örtmek için "Yanın boş zaten" diyerek sizi daha fazla sinirlendirebilirler. Rahatlık güzel şey ama biraz abartıyorlar.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

3-) Karanlıkta Cep Telefonuyla Oynayanlar

Çok fazla karşılaşılan bu tipler sinemada film izlemeye gelip telefonlarıyla ilgilenirler. Hayır anlamadığım madem telefona bakacaksın ne diye sinemaya geliyorsun. Karanlık bir ortamda film izlerken bir anda telefondan çıkan ışık film izleyen çoğu kişinin dikkatini dağıtıyor. Rahatsız edici olan ve fazlasıyla sinirlendiren bu olayı yapanları uyarmak lazım.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

4-) Filmin Ortasında Salona Girip Çıkanlar

Acil durumlar harici sadece keyfinden sigara içmek için ya da patlamış mısırı bitti diye yenisini almaya giden bu tipler film seyreden diğer insanların önlerinden geçerek dikkatlerinin dağılmasına yol açıyor. Bir de geri dönerken ayaklarımıza basa basa yerine oturmaya çalışıp sinirlerimizi iyice gererek bizi çileden çıkartıyorlar.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

5-) Şapırdatarak patlamış mısır yiyenler

Bir çoğumuzun en sevdiği şey sinemada film izlerken patlamış mısır yemek. Bunu abartıp taramalı tüfek gibi hızlı hızlı ve gürültülü bir şekilde patlamış mısır yiyenleri bu listeye koymazsam olmazdı. Film kaçmıyor yavaş yiyip filmin tadını çıkartmak varken neden rahatsız edici bir şekilde yiyorlar hala anlamış değilim. Bir de elden ele mısırından uzatıp dikkatleri dağıtanlar cidden filmi kabusa çeviriyorlar.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

6-) Film Hakkında Durmadan Yorum Yapanlar

Sinemaya güzelce film izlemeye gelir filmin tadını çıkartarak izlemek isteriz. Buna engel olan tipler durmadan filmi eleştirip film hakkında yorumlar yaparlar. Filmin açığını bulmaya çalışırlar. Güzel güzel filmi izleyip çıkıp gitmek varken size filmden bir gram zevk aldırmazlar. Bunlara film katili diyebiliriz.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

7-) Sinemada Telefonla Konuşanlar

Artık bu zamanda bile bu tipler var mı diyebilirsiniz ama üzgünüm ki nesilleri tükenmedi. Sinemaya girerken telefonu sessize alıp kimseyi rahatsız etmemek varken neden telefonu son ses açıp biri aradıktan sonra açıp bağırarak konuşurlar anlamıyorum. En sinir olduğum şeylerin başında gelir bu olay.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

8-) Çocukları Yetişkin Filmine Getirenler

Sinema izlemeye gelen çitflerin yanlarında çocuklarını getirmeleri güzel ama yetişkin filmine getirmeleri adeta ızdırap. Çocuklarının filmin ortasında "Anne ben sıkıldım" tarzı cümleleri dikkatleri fazlasıyla dağıtır. Eğer çocuğunuzla beraber film izlemek istiyorsanız lütfen yetişkin filminden ziyade çocuklar için uygun filmlere götürün.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket

9-) Filmle Alakası Olmayan Sevgililer

Eğer sinemada çok fazla tercih edilmeyen, az izlenen bir film izlemeye gidecekseniz göze almanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan biri de arka koltuklarda film izlemek istemeyip arka koltuklarda işi kaynatan sevgililer. Onlar filmi izlemeye gelmedikleri için sizin de dikkatinizi dağıtırlar. Film onlara keyif size acı verir.

Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket
Sinema Salonunda Çıldırtan 9 Hareket
9
11
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Voljin
  Aga efsane paylaşım ellerin dert gormesin.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

910
 • melankolikbirkadin
  Hepside çok rahatsiz edici ya..
  Güzel paylaşım teşekkürler
 • Hola💎🎈
  9u beğendim diğerleri çok uyuz.
  Eline sağlık hoş bir bence olmuş.
 • kitapvekahvem
  Keşke açılsa sinemalar bu tipleri umursamam artık yeter ki sinemaya gideyim😂
 • Eline sağlık güzel bence
 • TuzeyKekinoğlu
  Sadece başlıkları okudum knk ama güzel olmuş
 • minyonkuş
  Güzel yazmışsın eline sağlık 😎
 • Sirceo
  ağız şapurtusu, o mısırları alıp... neyse
 • ilaydaninkedisi
  Doğru şeyler 👏
 • trabzonluuusak
  Güzel olmuş
 • minikkızcık
  Telefondan izliyorum genelde sinemaya gitmem
 • muzlukebap
  Bu tipler yüzünden sinemaya gitmeyi bıraktım
 • coronaburayadageldi
  Bazılarını ben de yapıyorum
 • tatlımsıbişi
  Okurken bile sinirlendim
 • yalnizvesessiz0
  Doğru valla
 • geldimgene
  Güzel paylaşım
 • ddeeevvvaaamm
  İyi ki sinemaya gitmiyorum 😂
 • catloversr
  Üçüncü harbi sinir bozucu
 • yarenO21
  Çok doğru 👏
 • Deadsun
  Güzel paylaşım eline sağlık.
YÜKLENİYOR...