İzliyor 2 ay

Yamyam Aile: Gnaw

Yamyam Aile: Gnaw

İngiliz resmi verilerine göre her yıl 210.000'den fazla ''kayıp kişi'' raporu kayda geçiyor. Çoğu davada kayıp kişiler canlı bulunuyor fakat bazı davalar asla çözülemiyor. Kayıp vakaların kimler tarafından nasıl kaçırıldığı ve başlarına neler geldiğini göreceksiniz!

Not: İzleyeceğiniz bu filmde bolca şiddet ve kanlı sahneler içermektedir. Lütfen midesi hassas olan kişilerin uzak durmasını tavsiye ediyoruz.

Konusu

Yamyam Aile: Gnaw

Lorrie, Jill, Matt, Jack, Hannah, Ed. İngiltere'nin taşrasında bir yerde 6 arkadaş grubu, tatil yapmaya karar verirler. Sorunsuz bir şekilde, oraya ulaşırlar ve yerleşirler. Her şey güzel bir şekilde başlar. Yemeklerle donatılmış bir yemek masası ile keyiflenirler. Keyifli bir tatil günleri devam ederken, orada yaşayan ev sahipleri ise sadist ve yamyam bir ailedir. Onların üyeleriyle karşılaştıklarında ise tatilleri kabusa dönecektir çünkü bu ailenin bir sonraki akşam yemeği ise bu arkadaş grubudur.

Kayıp vakalar

Yamyam Aile: Gnaw

İngiltere'de yıllık bir çok kayıp vakanın olduğu bilinmektedir. Arkadaş grubu tatile gitmeden önce bir çok yerde kayıp ilanlarını görürler. Bu kayıp ilanlarını ise tatile gidenlerin kendilerinin olacağından habersiz bir şekilde yola koyulurlar.

Endişeli dakikalar...!

Yamyam Aile: Gnaw

Her şey mükemmel bir şekilde ilerlemektedir. Telefon sinyali çekmez ve o yüzden de iletişim ağları kopuktur. Hannah ve Ed, arabaları ile uzaklaşırlar ve birbirleriyle aşk dolu bir heyecana tutsak olurlar. Fakat, yaptıkları bu aşk oyunu, Hannah'ın kaybolmasına sebep vermekle beraber Ed'in de başı belaya girecek. Diğer 4 arkadaş ise ikilinin eve gelmemesi ile endişelenmeye başlar. Daha sonra birer birer kaybolan arkadaşları olunca, kabus başlayacaktır. Ta ki Jill, sevgilisi Jack'i görene kadar...

Ne yediğine dikkat et!

Yamyam Aile: Gnaw

Masaya kurulan mükemmel yemek menüsü, bir sonraki ise kendileri olacağından habersiz olan arkadaşlar, kabus gerçeğiyle yüzleştiklerinde ise kedi-fare oyununa dönüşecektir. Hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Yamyam Aile: Gnaw
Yamyam Aile: Gnaw
2
5
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • gore filmlere bayılırım aldım listeye
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • _aurum
  Bu çok iyi 👍🏻
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
 • AdanaLiii_ks
  Başlığı okuyunca bir tuhaf oldum🤮 izleyemeyeceğim bir filmmiş
 • TheLordofThePings
  Baya dehşet verici bir filme benziyor oyunculuk da güzelse izlenesi bir film
 • iyrenc filme benziyor amma merakimdan izleyeceyim.
 • YalnızKalbiო
  Kesinlikle izleyeceğim türkçe dublajı çıktımı
 • çukurda07
  Korku filmi mi bu?
YÜKLENİYOR...