Arkadaşlar bir erkeğe nasıl yürünür?

Gizli Üye
Yav olmuyo kafama uygun biri çıkmıyo, hep hiç ama hiç içimin atmadığı insanlar karşıma çıkıyo. Yaş oldu 33 gidişat kötü. Düşündüm taşındım şimdiye kadar bana evlenme teklif edenler arasında bir tanesi vardı aslında çok kötü sayılmazdı giyimi absürttü şimdilerde düzeltmiş, dünyayı geziyor kafa yapımız aynı, kariyeri düzgün. Tipini de düzeltmiş biraz.
Benim bu gidişattan korkuyorum hemen evlenip çoluk çocuk yapmam lazım. Ben bunu red ettikten sonra bunla arkadaş gibi bişey kaldık medeni adammış bu tavrı da çok hoşuma gitti hiç küsmedi, yüzyüze görüşmüyoruz ama sosyal medyadan takipleşiyoruz resimlerimi beğeniyor falan geçen işle ilgili bişey için tebrik ettim mesajlaştık çok ilgili ve çok aşırı saygılı davrandı sonra buna bir özgüven geldi instagrama koyduğu resimler değişti bir artis pozlar filan😂😂😂. Neyse bunu bayramda kahve içmeye çağıracağım. Ne diyim ne konuşayım? Yürüyecem de ben şimdiye kadar hiçbir erkeğe yürümedim hep onlar bana yürüdü 😂
biraz taktik verin anlatın ayrıntılı anlatın ama bana bırakmayın ben beceremem😀
Arkadaşlar bir erkeğe nasıl yürünür?