Kocam beni affetmiyor. Ne yapacağım?

Bir hata yaptim eşimi aldattim. Boş bir animda oldu ve gelişti olay.
Pişaman oldugum icin kocama anlattim
Kavgalar oldu tabi. Otele gitti kaldi.
Ona zaman verdim düşünmesi icin.

Bundan 1 sene o beni baska bir kadinla aldatmisti. Ben yakalamiştim. Sorguya cektim itraf etti. Sebebini acikladi. Birzaman sonra affettim kocami.

ama şimdi ben bir hata yaptim ve affetmiyor beni.
Ayni hatayi oda yapmıştı.
Ne var bunda?
Hatayi her insan yapar.
Bosbir anima denk geldi ve pisman oldugumu acikladim oysa.

Affetmesi icin neyapayim? Önerileriniz?

0|2
3058

En İyi Erkek Görüşü

• Teceübelerime dayanarak; böyle bişey henüz yaşanmadı kocanda seni fiziken aldattığına aslında emin değilsin ama belki sanal olarak bişey yakalamış olabilirsin, gerçekde yaşanmış olabileceği düşüncesi ve aldatılmayı kabullenememek intikam duygularını hırsa çevirmek üzere, ama muhtemelen kocasından çok fazla çekinen biri değilsin şu an yapmış olduğun sadece nabız yoklamak oluşacak tepkileri gözlemlemek gibi bişey, kafanda bunu yapacağın erkek bir aday var herşey hazır belkide sadece harekete geçmek ya da durmak konusunda karar verme aşamasındasın , belkide tamamen kafandaki fantaziyi yazdın😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla bu kadar rahat bos bir anima denk geldi diyebiliyon ya.
    aldatan nedir biliyon mu? seref ve karakter yoksunu. aldatandan aldatarak intikam almak da ondan daha fazlasidir. bide affetsin diye bekliyo. ikiniz de naynay ni naynomm

0|2
    0|0
    • Neden seref ve karekter yoksunu? Sebep?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• İlişki yaşamışsanız ayrılmanız en doğrusu o evliliğin temelleri sarsılmış eski düzeni olmaz artık erkek için kadınının kendisini aldatması çok zordur onu yerin dibine sokar insan içine çıkmaz eder duyulsun duyulmasın seni boşamalı kadınla erkeğin aldatması bir değil sen diyorsun ya bunda ne var bunda aranızda kopukluk var demek hayasızlıktır edepsizliktir doktorun amaliyatta hata yapması gibidir ancak sizin gibi edepsizler bunu anlayamazlar ne var yani eşinde olmayan o adamda ne var diyelim ki eşinde olmayan o adamda var ama artık evlenerek tercihini yapmışsın eş elbise gibi bir şey mi sıkılınca değiştiresin ikinizde hayasızsınız yüce Allah bildiği gibi yapar inşallah

0|0
    2|0
    • Ne alaka kadinla erkegin aldatmasi bir degilmis. host dur orda bakim sen. nesin erkeksin diye ilahmisin.

• @Etuccute İkisinin de aldatmasi aynı şeydir ancak psikolojik olarak bu farklıdır erkek kendini daha kötü hisseder

• Bu evlilik böyle devam eder gider... Hatayı sen zaten en başta affederek yapmışsın onun hatasındna dolayı ve aynı hatayı sen şimdi yapmışsın... onun seni affetmesi ya da affetmemesi evliliğiniz zaten çoktan bitmiş bir durumda varsa sizi bağlayan çocuk ve de attığınız kağıt üzewrinde ki resmi imzalar kalmış... Onun dışında affetmek diyoırsan ikiniz içinde imkânsız bir duruma gelmiş... Ne sen onu tam effetmişsindir ne de o seni affetmez ya da affetmiş olarak gösterir...

0|0
    0|0
    • Affetmek hata degildir. Sana katilmiyorum

• AFFETME kelimesini bu kadar kolay ağznıza alıyorsunuz ya helal olsun size.. O zaman Tüm erkekler ve kızlar sevgilisini ya da eşlerini aldatsın ve sonra da gelsinler ya ben bir hata yaptım affet desin.. Nasılsa aldatma da affetmek senin bakış açınla hata değilse ve o genişlği gösterebiliyorsan kadın erkek herkes affetsin...

• Sen dua et sadece kocan seni aldattığında senin ona gösterdiğin bu affı aklına getirip düşünüp bende hata yaptım diye kendini sorguya çekip seni affetme büyüklüğünü göstersin... Benim eşim beni aldatacak onu aldığım gibi ailesini evine bırakır alın kızınızı beni başka bir erkekle aldattı ne yaparsanız yapın diye bırakırım ...

• Benim ust kattaki komsu, bir adamla evli, adam ispanyada, sevgilisi burada ve ingiltereden bir adamdan hamile kalmis...
    Ben aldatan kadinlari anlamiyorum...

0|0
    0|0
  • Aynısını oda yapmış affetmesi gerekir 1 şansı hakediyorsun ama o yaptı diye yapman gerekmiyordu ondan bir farkın kalmamış.. umarım ikinizinde son hataları olur..

0|0
    0|0
    • O yapti diye yapmadim anlik bisey oldu ve yasadim
      Pisman oldugum icin de esime anlattim ve özür diledim

• Seks yapmak için elbette düşünmezsin uzun ama evliysen düşünürsün heralde? düşünmeyi geçtim ihanet etmezsin..
      ozaman evlenmeyip düşünmeden yaparsın :)

• Durum, zaman, ortam, yer müsait olunca hatayi her insan yapabilir
      Adi üzerinde hata

• Sizin ilişkiniz bitmiş yani, inceldiği yerden kopsun. İkiniz de ilişkinin temellerini sarsmışsınız. Daha da eskisi gibi olamazsınız.

0|0
    0|0
  • tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş ikinizde aynı yolun yolcususunuz sıkıntı yok..

0|0
    0|0
  • Den yapınca oluyor ben yapınca mı sorun de

1|0
    0|0
    • Haklisin o yapinca özür dileyince iyi
      Ben affedilmek isteyince olmazmiş 😒

• sizin aldattığınız kişi kimdi? işyerinden mi? arkadaşınız mı? istatiksel bir bilgi için soruyorum.

"Kadınlar affeder ama unutmaz , erkekler unutur ama affetmez."

1|0
    0|0
  • ikiniz de birbirinizden betermişsiniz
    allah ıslah etsin

0|1
    0|0
  • kimle aldattin

0|0
    0|0
  • Kocana aldatma sırası sana geçti de affeder.
    Ziraa evliliğin değerlerini yitirmişsiniz.

1|0
    0|0
  • Durum 1-1 skora denge geldi iki tarafta öne geçmeye gayretli çok yüksek tempolu bir karşılaşma

0|0
    0|0
  • Anlatmayacaktın

1|0
    0|0
  • Aldatmak hata degil karaktersizliktir. Ama siz birbirinize cok uygunsunuz. Bence ayrilmayin.

0|1
    0|0
    • Neden karektersizlik?

• Evet buda anlik oldu düzeltmeye calisiyorum
      hata iste

• Anlik nedir ya? Ne yaptin bir bara gidip sarhos olup mu yaptin hatayi? Bir bardagi hata ile kirabilirsin ama yenisi alirsin ve her sey kaldigin yerden devam eder ama birini aldattiginda hicbir seyi duzeltemezsin.

• Anlatışa bak sanki yanlışlıkla vazoyu devirip kırmış da hata diyor

0|1
    0|0
  • Aldattım derken biriyle ilişkiye mi girdin?

0|0
    0|0
  • Ya nasıl bir rezillik bu ya. Bu işe hata bile denemez ya aldatmak nedir be. Zaten başta senin kocanı affetmen hata. O affetmiyosa da haklı yani bu işten çıkamazsın. Her insan hata yapar da bu resmen rezillik. Allah ıslah eylesin. Affetmeyin birbirnizi o ne saçma bişey.

0|0
    0|0
  • Tabak mı kırıyosunuz kuzum Allah aşkına. Ne demek o da yaptı bende yaptım, boş anıma denk geldi felan. İhanet ihanettir, mazeret anlatmayın bir de.

0|0
    0|0
  • Aldattım derken yani yatakta mi aldattın kocanı?

0|0
    0|0
    • Evet

• Sizi kötülemiyorum ama şunu söyleyeyim ki sen ona karşı gerçekten sevgi besleseydin aldatamazdın. Oda sana karşı gerçek bir sevgi besleseydin senden baskasina bakamazdi ask aevgi kor ederdi gozunuzu kulaginizi. Belki seviyorsunuzdur ama oylr esas bir sevgi yoktur sizde. Bence. Umarım affeder ve böyle bir hataya tekrar düşmezsiniz.

• Katilmiyorum sana ama tskler

• İlişkiye bak yazık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 29

• Ne var bunda diye küçümsemen çok iğrenç. Ben oksam afetmezdim hiç. Bir kere yapan hep yapar, ikiniz için de gecerli.

0|0
    0|0
  • Benim eşimde beni 2 senedir oğlumun gittiği kurstan bir öğretmen veli lile aldatıyormuş. Ramazanda tedaviye diye çıktı. Bir ihbar üzerine onu barda kadınla içerken yakaladım. Cinsel ilişki olmadığını sadece sohbetinden keyif aldığını söyledi. Telefon ayrıntısına baktım. Iki senedir sürekli sabahın altısında gecenin ikisinde konuşmuşlar. Telefonunu incelemeye verdim. Aşk mesajları çıktı. O kadın sandım. Meğer bir aydır oğlumun okulundan başka bir kadın'la görüşüyormuş. O kadın benim yanında eşime asılmıştı. Bende uyarmıştım. Kadınla okulda sürekli karşılaşıyoruz. Her karşılaştığımızda yüzsüzlük yapıp bana sataşıyor. Mahkemelik olduk kadınla. Öğretmeni bimere şikâyet ettim. Birşey çıkmadı. Eşim kendisini affettirmek için elinden geleni yapıyor. Ama sindiremiyorum. Ben çalışan bir kadının ve yaşını hiç göstermiyorum. Kadınların ikiside benden çirkin ve kilolu. Macera aradım diyor. hayatım boyunca onu gözle bile aldatmadım. Ve inançlı biriyim. Simdi aklımda intikamdan başka birşey yok. Bende en kısa zamanda birisiyle tanışıp onu aldatmayı düşünüyorum. Bence iyi yapmışsın. Erkekler yapınca olur hatalar deniyor da kadın yapınca orp oluyorsun. Aldattıysan haketmiş için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Boş bir an HMM

0|0
    0|0
  • Ne geniş ne midesizsiniz lan.

0|0
    0|0
  • Ne kadar ikiyuzlu kendini erkek sanan musvette var su sitede. Kadinin aldatmasiyla erkeginki bir degilmis. niye sizin ayricaliginiz ne allahin hodukleri.

0|0
    0|0
    • Bak kardeşim kadın erkek bir değil bu yaradılış itibari ilede böyle erkekte kadında aldatması dinimizce haram Değerli ziyaretçimiz, öncelikle bu konuyu geçmişte bir hata yapmış veya yenide olsa gerçekten çok pişman olmuş, kocasını seven kadınlar için hazırladık. Bu konu duruma göre değişir mi denilir ise cevabımız evet değişmektedir. Zira gafletle yapılan bir hataya düşmek ile kasıtlı bir şekilde o günaha devam etmek arasında çok büyük bir fark vardır. Gafletle zina günahına düşen bir kadın eğer sizinde bahsettiğiniz gibi ölmeyi dahi hak ettiğini düşünüyor ise bu o kadının gerçekten pişman olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte kocanızın değerini de anladığınızı söylüyorsunuz. Bu nedenle size tavsiyemiz bu günahı gizlemeniz ve samimiyet ile tövbe etmenizdir.

Bu konuya yaklaşımımızdan sanki zina küçük affedilir bir günah gibi anlaşılmamalıdır. Zina, özellikle evli bir kadının zinası dünyadaki en büyük günahlardan birdir. Bu nedenle bu durumdaki bir kadın devamlı tövbe halinde olmalı

• Zina eden kadın kocasına neden söylememelidir: Öncelikle zina eden kadının bunu kocasına söylemesi günahını hafifletmeyecektir. Zira zina eden evli bir kadın bu günahı evli kalsa da boşansa da taşıyacaktır. Buna eşini sevmesi çocuklar gibi konularda eklendiğinde söylememek daha doğrudur. Bununla birlikte hiç bir erkek karının böyle bir günahı işlediğini öğrenmeyi kabullenememez. Koca karısını bağışlasa dahi karısının bu hatası hep aklında kalacaktır ve aile huzurlarını bozacaktır.

• @Etuccute ne yani kadinin aklinda kalmazmi birakin su palavlalari. yeter be yeter onunuzdeki 10 gramlik cukle kendinizi ne saniyosunuz

• Eskiden Yalan Rüzgarı diye bir dizi vardı, o geldi aklıma nedense :) Oyuncular sıra sıra geziyorlardı böyle :D

0|0
    0|0
  • Dise dis kana kan bebegim barışmasa da kendi bilir sanki kendi aynı halti yememis

1|0
    0|0
  • bos an nedır ya dalga mı gecıyosunuz
    fırsat kollamıssın sıgındıgın sey ıse kocam da yapmıstı. e ıyı her kocası olan aldatsın
    kendınıze gelın bıraz..

0|0
    0|0
    • Dalga geçmiyorum durumu anlattim

• Tencere kapak ne diyim

0|0
    0|0
  • Ayrilin O zaman bu ne sıraya girmiş gibi sırasıyla birbirinizi aldatiyorsunuz nasıl bir mide varsa artık sizde

0|1
    0|0
    • Neden ayrilim esimi seviyorum oda beni

• Sevmek bu olsa gerek Anlıyorum o zaman Biribirinizi Severek Aldatmaya devam mi edin demeliyim.

• Hata herzaman olabilir her iki tarafda

• Tencere kapak olmuşsunuz ne güzel

0|0
    0|0
  • saçmalamışsınız aldatmak nedirr yaa ben yaptım oda yaptı ben affettim o affetmedi... seninde yapmaman gerekirdii tek çözüm boşanmak

0|0
    0|0
  • Kocan olsam affedip süründürürdüm adam vicdan sahibiymis.

0|1
    0|0
  • Tencere kapak birbirini bulmuş.
    O başka bir kadına dokundu peki sen nasıl yaptin bunu..

0|0
    0|0
  • bence ayrılın siz

0|0
    0|0
  • nasıl bir aldatma bu sizinki?

0|1
    0|0
  • bence boşanın

0|0
    0|0
  • iş boşanmaya gitmemişse affedebilir elinden ne gelıyorsa yap