Çok günahkar ve kirli olduğum için namaz kılmıyorum yardım eder misiniz?

Çok günahkar ve kirliyim... Allah ın huzuruna nasıl çıkacağım bilmiyorum...

0|0
1527

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Mevalana Hz buyururki kadın hayvan tabiatlı nefisci dir erkek akıllıdır sonunu görebilme yeteneği var kadına muhalefet etmeyen helak oldu Hz ademi Havva şeytana uydurdu kandırdı falan filan bu dine uyup kendini değerlendirmeye alma

0|0
    1|0
  • Yanlış düşünüyorsun arkadaşım. Hangi günahı işlemiş olursan ol Allah'ın rahmet kapıları kapanmaz. Yeter ki sen samimi tövbe et. Ayrıca günahkar olmak namaz kılmaya engel değil. Hangi günahın içinde olursak olalım yine de namazı kılmalıyız. Umulur ki kıldığımız namaz bizi o günahlardan uzaklaştırır.

0|0
    0|0
  • tüm pislikler suyla giderilir günahlarınızı ise tövbe ederek ve bidaha tekrar etmeyecek şekilde yaparsanız bu size yardımcı olacaktır şimdi hemen kalkın ve özel günde değilseniz gusül abdesti alın ve akşamnamazını kılarak başlayın ve sonrada tövbe edin Yüce Yaratıcının merhameti çok büyüktür

0|0
    0|0
  • Günah ayrı sevap ayrı kız ayool

0|0
    1|0
  • sana tertemiz günahalrdan arınman için yol gösterebilirim sonra namaz kıldgında öyle bir muhabbet beslersin ki ğözlerinden göz yaşı gelecek artık hep allahı secvecek namaz kıalcak dua edeceksin.. ve ne kadar hatalı olduguna üzüleçeksin pişman olacak artık iyilikler yapıp hataalrını düzelteceksin o zaman allah seni sever iyi bir insan olup her zaman allah ızikredip naamz kılabilirsin san öğretebilirim

0|0
    0|0
  • Bunu sen bilemezsin cok guzel bir hikaye vardir hep onu hatirlarim bence allaha yonel tobe et kul hakki yemediysen duadan vazgecme

0|0
    0|0
  • namaz kılıp neler yapan var böyle düşünme

0|0
    0|0
  • otobüs ile gidersin..

0|0
    0|0
  • Nereden çıkartıyorsun bunu. Neden öyle olasın ki. Üzme tatlı canını.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat et, helal lokmayla başlar bütün iş.

0|1
    0|0
  • samimi bir tövbe eder ve hatalarından vaz geçersen emin ol o günahları hiç işlememiş sayılırsın kul hakkı hariç bence hemen abdest al namaz kıl emin ol ferahlayacaksın

0|0
    0|0
  • Neye göre günahkar kime göre günahkar rahibe teresa..
    Kılma.

0|0
    0|0
  • ee daha fena. bir yerden başlamak lazım. sen yine kıl.

0|0
    0|0
  • ne dıyelım o senın bılceğın ış

0|0
    0|0
  • Tövbe ederek başla

0|0
    0|0
  • Kaç kişiyle birlikte oldun

0|0
    0|0
  • neden ecortmusun?

ne olursan ol allah töbe edeni af dileyenin yanında olur öyle die namaz kılamaz ibadet edemez die bişey yoktur islam da

0|0
    0|0
  • Hatalarını tekrarlama

0|0
    0|0
  • Zararın neresinden dönersen kardır

0|0
    0|0
  • Kirliyim derken seks mi yaptın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• z. Ebu Zerr (r. a.) diyor ki: Güz mevsimiydi. Ağaçtaki yapraklar birbiri ardına dökülüyordu. Hz. Peygamber'e (s. a. v.) baktım. Bana şöyle buyurdu; "Ebu Zerr! Şüphesiz Müslüman bir kişi sırf Allah rızası için (ihlasla ve gösterişsiz) namaz kılarsa, onun bütün günahları şu yaprakların ağaçtan döküldüğü gibi dökülür." İslam alimleri namazın küçük günahları dökeceğinde söz birliği etmişlerdir. Yine İslam alimleri "büyük günahlar için ise ciddi bir tevbe ve helallik almak lazımdır" derler.

0|0
    0|0
    • İslam Alimleri yerine Allah'ın söylediklerine söylesen olmaz mı?

"Namazı kılın çünkü namaz sizi kötülüklerden alıkoyar. Allah'ı anmak en büyük ibadettir"

-Ankebut 45

• Haklısınız Allah razı olsun

• böyle alalhı konuşan bir eş isterdim onunla bunalrı sohbet edelim diye ve onunla namaz kılmak kuran okumak isteridm..

• Tövbe et

1|0
    0|0
  • asıl öyleysen kılmalısın

0|0
    0|0
  • Tovbe et namaz kil

0|0
    0|0
  • Tövbe etmeli vazgeçmelisin farkındaysan hem bir kılmaya başla o şeylerden uzaklaşır af dilersin

1|0
    0|0
  • buda namaz kılmaman için şeytanın verdigi ayrı bir vesvese

0|0
    0|0
  • Tekrar aynı hataları yapmamak üzere tövbe et. Tövbe ile kalpteki siyah noktalar temizlenir.

0|0
    0|0
  • Şeytanın aldatması bu mama kılmaman için boyle vesvese veriyor sana! Sakın aldanma sen tevbende samimi olduktan Allah'ın affetmeyeceği günah yoktur (şirk dışında) !

0|0
    0|0
  • Tovbe et.

0|0
    0|0
  • Sen tövbeni et namazını da kıl Allah'a bırak o her şeyin en iyisini ve hayırlısını bilir

0|0
    0|0
  • Biz ne bilelim

0|0
    0|0
  • Asıl bu yüzden namaz kılman gerek

0|0
    0|0
  • Günahlarin namazina engel olmamali namazin gunahlarina engel olmali tövbe etmelisin namazlarini kilmalisin Allah affedicidir ümitsizlik şeytandandir.

0|0
    0|0
  • Bnde öyleyim ve kilamiyorum

0|0
    0|0
  • Canim asil boyle gunahlarindan arinabilirsin ALLAH in huzuruna cik ve ondan af dile tovbe et

0|0
    0|0
Yükleniyor...