Nişanlımın kardeşine çektirdiği fotoğraf sizce normal mi?

Nişanlım Bugün spor yaptıktan sonra duşa girmeden önce bana göndermek için kardeşine sırtının fotografini çektirmiş ama altinda sadece boxeri var ben bunu görünce kızdım ayıp degilmi kardeşine (kız) cektirmissin dedim o benim kardeşim ne demek istiyorsun bir dakika bile sürmedi sapikmiyim ben diye kızdı. Siz olsanız sizde kizarmiydiniz ben gibi?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat edilmesi gerekiyor ama sonuçta onun kardeşi biraz abartmissin

0|0
    0|0
    • Nasıl ya 🤔

• Normal yani fazla tepki vermişsin

• Yok artık ayıp degilmi boxer diyorum bir anlikta olsa neden öyle görsün

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş deyince ne anlıyoruz kardeş pardonda.. kız kardeş yani kanı canı kuzeni desen tamm ortalığı yık ama bu kardeşi o kadar tepki gösterme öyle durman hoş değil falan de

0|0
    0|0
    • Ayıp dedim bende bir daha yapma bana göndermek için de olsa dedim. Ayıp ama ya

Erkekler Ne Diyor 22

• Sana göndermesi sapıklık mı azgınlık mı ne denir bilmem. Ama kız kardeşide ona kızmamış. Çekemem seni kart horoz lanet pislik pok demesi lazımdı. Diyelim diyemedi. Adam sorunlu ya salla gitsin

0|0
    1|0
  • Haklısın sen kardeşim ayıp...

1|0
    0|0
  • ben asla kardeşim bile olsa evin içinde o şekilde dolasmam Rahatsız olmasın diye mesela ama seninde ona saygı duyman lazım sonuçta kardeşi ne olabilir ki? bence çok hayali davranmissin... bu derece kıskançlık sana da ona da ilişkinize de çok büyük zararlar verir bu yüzden kendini biraz Törpülemeyi denemelisin...

0|0
    0|0
    • Boxer diyoruz ya kardeşi bir dakikada olsa neden öyle görsün ya

• Peki teşekkürler

• EYVALLAH ne demek

• Kızmazdım. Kardeşi zaten çok boxerla kez görmüştür.
    Odasında yazın boxerla oturuyordur zaten.
    Bana normal geldi :)

0|0
    0|0
    • Nasıl normal ya

• Biraz dar olanlardan bahsediyorum

• Anladım Boxer Briefs. Dar olanlardan olsa rahatsız olurdum ben başkasının yanında, annem bile olsa. Ama bu biraz kişiyede bağlı tabi bişey diyemiyeceğim.

• sapık olmasa öyle fotoda yolamazdı

0|0
    1|0
  • Hakli adam

0|0
    0|0
  • Ne biliyim pek doğruda değil ama kardeşi diye çekinmemiştir.. aklıma kötü bişey gelmedi yinede..

0|0
    0|0
  • Kızmam ben

0|0
    0|0
  • Ensest olabilir

0|0
    3|0
  • Abinin, babanın yanında hiç denize girmedin mi? Mayo, bikini giymedin mi hiç?

0|0
    0|0
    • Abim yok babam varken deniz sortumuda giyiyorum

• İlginç

0|0
    0|0
  • Ayıptır yazıktır hiç utanma kalmamış.

1|0
    0|0
  • Kızardım

0|0
    0|0
  • doğru söylemiş kardeşi sonuçta. ben bırak kardeşi kuzenlerimi bile kardeşten sayıyorum

0|0
    0|0
  • senin koz kardeşinin ne isi var orda

0|0
    0|0
    • Benim ne alaka nisanlimin kız kardeşi

• Manyak filan ne oluyor seviyeli olursan iyi olur

• ama sacmaliyor arkadasim

• e tabiki öyle kardeşi, ne var bunda

0|0
    0|0
  • ben utanirim, çektiremem açikcasi. hani sort olsa sorun degil de, boxer le yapamam

0|0
    0|0
  • Evet kötü düşünürdüm

0|0
    1|0
  • Arkadaslar fotografi ceken kardesi nomal tabiki de, ama resmi kardesine gondertmesi cok sacma

0|0
    0|0
  • Benim kiz kardesim olsa yaninda boxerle dolanmam sonucta kız çocuğu ayip olur. Ama ust ciplak olur o o kadar etkilemez

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 21

• Sen haklisin abi de olsa o sekilde gormemeli ama benim abim de rahattir dikkat etmez sapik degil tutup da ama erkekler boyle ortunmeye cok dikkat etmiyorlar bunun sadece kizlar icin gecerli oldugunu saniyorlar

2|0
    0|0
  • Haklisin normal degil. Edep haya var. Abim bile sort giyse edebli bisey giy die kizarim rahatsiz olurum. Kardes bile. olsa kiz kucuk onunda bir kendi dunyasi var psikolojisini etkiler ki ondan evvel sen bir abisin giyinimine dikkat etceksinki kiz evde normal. karsilamasin onu ilerde ne zihniyetle. karsilascak iyi gormesin iyiyi kotuyu ayirt etmesj icin egitim evde asliycak. Ama abi umrunda degil nerden bilcek derdi kicini nisanlisina agmada

1|0
    1|0
    • Kardeşi çocuk değil benimle aynı yaşta 28. Nişanlım 32

• Olsun yine normal degil. Nyse onlar oyle buyumus. İygun dille de benim. yasam tarzim. oyle. degil. de ondan sert ciktim. de bana biraz ters geldi de sapik demek. niyetinde degildim. de.. ama. yimede sen dikkat et de giyinimine birbirimizi boyle. tamamliucaz de gonder. İygun dille. de kavga etmeyin

• Peki teşekkürler

• ne malsın

0|1
    1|0
  • abi kardeş yanında öyle dolaşmasını bende hoş görmüyorum sonuçta öyle herşeyi belli oluyor

1|1
    0|0
    • Bir anlikta olsa bende çok kızdım açıkçası

• Ya of saçmalama cidden kardeşi o hem denize girerken sende baya çıplaksın sonuçta. Evet rahatsız edebilir kız kardeşini ama seni rahatsız etmesini anlamadım valla abartma bence. Sonuçta kardeşi

1|0
    0|0
  • sacmalama ya benim de abim var normal bence sen art niyetlisn

0|0
    1|0
  • Sen hasta misin?

0|0
    1|0
  • kizmam

0|0
    0|0
  • Normal (!) bir insanın kardeşiyle ilgili öyle sapık düşünceleri olmadığı için, aklına o tarz şeyler gelmez asla!
    bu yüzden aşırı tepki vermişsin..

1|0
    0|0
    • Ben zaten kötü anlamda birşey düşünmedim ki sadece ayıp dedim ona kızdım

• @esinytmz Benim çevremde de var ananem de arap zihniyeti var eski toprak 9 yaşında ki kuzenim bana bir şey soruyor hemen çok ilgilenme diyo kendimden tiksiniyorum ne iğrenç beyin bunlar

• o onun kardeşi abartmayın lütfen

0|0
    0|0
  • Abartmışsın sanki

0|0
    0|0
  • Kızardım tabi

0|0
    1|0
  • yuuuhhh bide kızkardeşinin karşisinda ayıp ayıpp

0|0
    0|0
  • Kızmazdım sonuç olarak kardeşi bence biraz ayıp etmişsin

0|0
    0|0
  • İcini bilemem ama Kötü bir niyeti yok gibi sanki?

0|0
    0|0
  • Doğru değil nisanlinin yaptığı.

0|0
    1|0
  • Normalde tabi doğru değil ama biraz yaşayış tarzıyla alakalı, abi kardeş çok samimilerse bir sakınca görmemiştir

0|0
    0|0
  • Onun dikkat etmesi gerekirdi etmiyorsa sen ne edyosun

0|0
    0|0
  • Abin var mı?

0|0
    0|0
    • Yok

• Haklısın aşırı tepki verdim sanırım teşekkürler tavsiye için

• Rica ederim. 😊

• Yani kızmazdim ama o şekilde kardeşinin yanına çıkması hoş değil

0|0
    0|0
    • Normalde böyle birşey yapmaz bir. Dakika bile sürmedi neyin kavgasını ediyorsun dedi sinir oldum

• Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...