+1 yıl

Evliliğimden çok yoruldum?

Artık çok yoruldum o kadar doluyum ki ağlamaktan yoruldum ne yapmalıyım yardım edin.. 2 senelik evliyim. Ve eşim haksız da olsa haklı da olsa beni sucluyor her konuda. Nankorsun diyor beni yordun diyo. İlgi istiyorum sarilinca opunce ofluyor sıkılıyor. Niye böyle yapıyorsun diyorum bir şey yapmıyorum diyor tartışma başlıyor yoruyormusum onu. Beni sadece o değil herkes yoruyor. Annem ablam onun ailesi akrabaları kendi. Bunları gormuyor. Kendi ailesine her hafta gidiyor beni de götürüyor ama benm ailemi 3 4 ayda bir ziyarete gidiyo. Ben gidiyorum ama istiyorum ki eşimle gideyim. Annem niye bize gelmiyor deyip duruyor bir şey söyleyemiyorum. Ablam kaç kez davet ettiği halde gelmedi sebebi sadece eniştemi sevmemesi ama kendi akrabalarına beni götürüyor ailemden uzaklaştırdi beni ablamla annemle aramda mesafe var artık kardes gibi değiliz bile hepsinin sebebi kendisi gerçekten çok yoruldum. Şimdi hamileyim daha çok üzülüyorum kafaya takıyorum. Bende onun ailesine gitmek istemiyorum artık. Gitmesem birazcık ne hissettiğimi anlar mi bilmiyorum ama hiç sanmıyorum :'(
Evliliğimden çok yoruldum?
21
4
Görüşünü yaz