Az önce intihar girişimim başarısızlıkla sonuçlandı. Sevinmeli miyim üzülmeli mi?

Kızartma tenceremi temizleme gibi bir amacım varken bir kaç saniyelik aklımdan intihar düşüncesi geçmiş olmalı ki tencerenin içine tuz ruhu, çamaşır suyu, domestos, yağ çözücü karışımı yaptım. Yoksa bu karışımın başka bir amacı olamaz zannımca. O kokuya rağmen hala yaşıyorum üstelik. Sanırım ölümsüzüm :O

Dipnot: Tencereyi atma kararı verdim :D :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 11

• Boyle gereksiz sorular sora sora mi übermod falan mastir cart curt oldunuz. yazik bari siteye yarar olsa :D

0|0
    0|0
    • Hayır soru sorarak hele de böyle gereksiz soru sorarak über olmadım. Böyle saçma sorularımdan çok, site ve insanlar için paylaşımlarım mevcut. İnsanları tek paylaşımdan yargılamak yerine daha iyilerini yapın bence.

• Yorum yapmadan geçmişimi irdele demedim lakin bir paylaşım espri amaçlı ve saçma diye bu sayede mi şu bu oldun diye yargılamak tamamen önyargıdır. Ve önyargı kadar yıkılamayan duvar yoktur. Önyargılarınızı yıkmanız dileği ile.

• onyargi degil überden beklemedim bir anlik bir yorumdu tskler sizede

• Ölseydin ebedi cehennemdeydin Allahın emaneti olan bedenini korumayıp zarar verdin diye

0|1
    0|0
  • Ben bu dediğini bir kez lavabo da denemiştim sırf merak etme yüzünden bende o saniyeler içinde ölmek istemiyorum ben de diye düşünüp hemen kendimi dışarı attım.

0|0
    0|0
  • Oha, yapma Birdaha 😑😑😑

0|0
    0|0
  • at zaten onunla yapilacak yemekten artik hayir gelmez :D

0|0
    0|0
  • yazık olmuş tencereye :D

0|0
    0|0
  • Kafan iyi mi bacım?