Hintliler nasıl ne düşünüyorsunuz?

Bizim millette bir Hint aşkıdır sürüyor... Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? İnsanları güzel/yakışıklı mı? Gelenek görenekleri nasıl? Kişilikleri nasil?Hintliler nasıl ne düşünüyorsunuz?

0|0
1510

En İyi Erkek Görüşü

• Beğenilen her iki cinsiyetteki insanlar zaten kendini fakirlikten kurtarmış isim yapmış insanlardır. Normalde hintliler bu kadar temizliğe önem veren toplum değil zaten yaşanan bölge içinde bu fazla söz konusu değil. Sadece gösterilen ve gerçektede yaşanılan görkemli bir gelenekleri söz konusudur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben hintlileri severim. Ama kültürleri falan cok farklı bizden ve cok temiz oldukları soylenemez. Herseye ragmen renkli ve ilgi cekici kulturleri var :(

1|0
    0|0
  • Dogululara benzetiyorum

1|0
    0|0
  • Kızlarının yüzü masum ve tatlı oluyor gerçekten...
    Ama gelenekleri filan saçma

1|0
    0|0
  • Kadınları ilkel güzellikte, çekicilikten uzak. Hintlilerin nüfusu dışında hiçbirşeyi bana ilgi duydurmuyor doğrusu.

1|0
    0|1
  • Memeleri çok dik oluyor

İlginç

1|0
    0|0
  • Bunlar elit kısmı

1|0
    0|0
  • Annem bir dizi izliyo ya hep mi dans ederler ne zaman görsem dans ediyorlar

1|0
    0|0
  • kadınları güzel

1|0
    0|0
  • Sinemalarında aşırı enteresan filmler oluyor sadece sinemalarını seviorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• her millette olduğu gibi yakışıklıkları güzelleri de var çirkinleri de. ben ayırt etmem izlerim dizilerini filmlerini

1|0
    0|0
  • Ünlüleri güzel/yakışıklı sadece. Halkı fos, fakirlik, pislik içinde yaşıyorlar. İnsanları aşağılamıyorum, sadece Hindistan'a giderseniz gerçek hayatın dizilerdeki, filmlerdeki gibi olmasını beklemeyin diye söylüyorum.

1|0
    0|0
  • ne düşünmem gerekiyor ki.. bir fikrim yok

1|0
    0|0
  • Çok eğlenceli kişilikleri vardır Hintli bulursam evlenirim😆😆

1|1
    1|0
    • sana hintli buldum hemde bulunmaz hint kuması buldum evlen al 😂😂

• Sağol ya eksik olma zahmet oldu 😁

• yolçk ya olurmu öyle sey nede olsa parasını alacaz sökül 999872761563733515 milyar dolar 😂😂 git ferrari fabrikasını al üstüme yap 😂😂

• adam hiç yakışıklı değil Türkler daha yakışıklı

1|0
    0|0
  • güzelleri yakışıklıları var her millet de olduğu gibi geleneklerine örf ve adetlerine bağlılar

1|0
    0|0
  • Nötr

1|0
    0|0
  • bu adama bayılıyorum filmlerde askı cok güzel yasiyo

1|1
    0|0
  • ben hintlerin bazıların güzel ve yakışıklı olduğunu düşünüyorum ama gelenek ve batıl inançlara fazla bağlanmalarını sevmiyorum

1|0
    0|0
  • beğenmiyorum onları

1|0
    0|0
  • ben de hintlilere benziyorum ya of sinirlendim

1|0
    0|0
  • fimlerini seviyorum aamir khan veya shahrukh khan (ismi doğru yazmadım galiba dsgjsd)

1|0
    0|0
  • Temiz olmadiklari icin bana itici geliyorlar

1|0
    0|0
  • Filmle rini severim

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;