Motor konusunda yardım anlayan arkadaşlar R25 mi yoksa Ninja 300mü?

Arkadaşlar motorumu sattım cc yükseltmek için motor alacamda fakat 2 seçenekte kararsız kaldım
öncelikle şunu belirteyim boyum 1.90 olduğu için ve yapılı olduğum için her motora uygun olmuyorum fakat bu iki modelde duruşum iyi oluyor (yani çevremdekilerin söylediğine göre) çoğu kişiye sordum ve araştırma yaptım hala kararsız kaldım birde burdakilere sormak istedim :)
not:motordan anlamayan anladığını zanneden ya da görünüşü güzel diye bunu al diyen yaratıklar uzak durursa sevinirim
Ninja 300 mü?(çift silindir 300 lük yol tutuşu çok iyi hava soğutmalı tek sıkıntısı parçalarının fiyatı aşırı pahalı ve zor bulunuyor!)
Motor konusunda yardım anlayan arkadaşlar R25 mi yoksa Ninja 300mü?R25 mi?(çift silindir su soğutmalı parçası ve servis gibi sıkıntıları yok)

yardımcı olan ve anlayıp fikirlerini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler aralarında fazla bir fiyat farkı yok 2 3 bin kadar o da modelden ve motorun gücünden kaynaklı

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Yamaha güzel

0|0
    0|0
    • onun bilincinde yorum yapıyorsan saygı duyarım ne diyim :) ama banada yamaha bir adım önde geliyor herşeyden önce ikisinide kullandım ama yamahada tek tekerde ve 200 ün üstünde hız yapınca tutuş ninja 300den bir adım daha önde sanki

• zaten hangisi olursa olsun siyah olacak

En İyi Erkek Görüşü

• Boy önemli oturup bakman lazım dostum ninja boylulara ufak gelebiliyor diye biliyorum video lardan denemedim bilgim yok

0|0
    0|0
    • dostum başta ninja 250 alacaktım boy sorunu olduğu için 300 e yöneldim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• 600 rr var bende çok memnunun bence ona bak derim

0|0
    0|0
    • bende düşündümde aslında ama düşük model alacak gücüm var ve o yüzden cazip gelmiyor açıkcası bir yandanda kendimden korkuyorum

• Hayırlısı olsun da aman dikkat et kardeşim ne kadar sevsek vazgeçemesekte tehlikeli alet şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan

• teşekkürler dostum ama zaten şunu söylemek isterim sadece sabah işe giderken ve akşam eve dönerken ekipman 0 sadece kask ile kullanıyorum onun haricinde full ekipmansız asla özellikle uzun yolda ve hele tek teker yaparken kesinlikle ekipmansız kontağı bile çevirmem

• ikisinide kullandım kesinlikle r25 diyorum ninja 300 parça kalitesi çok kötü

0|0
    0|0
    • parça kalitesi aslında hoşuma gitti dostum ama hani gözümün kesmediği tek şey parçasının pahalı olması ve zor bulunması

Yükleniyor... ;