Akıl hastalarından neden bazıları korkar?

Kimse durduk yere aklını yitirmez değil mi? mutlaka üzücü birsey olmuştur neden bazı insanlar akli dengesi yerinde olmayan insanlardan korkar?

Bunu sormamın nedeni bizim oturduğumuz yerde bir kadın vardı buradaki 99 depreminden sonra akli dengesini yitirmiş simdi nasıl bilmiyorum

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• tramvadan dolayı olanlar ve doğuştan olanlar var.
    bazı deliler de korkak ve baskın olarak ayrılıyor.
    onlar da insan, ve gruplara ayrılıyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoo korkmam. Hatta karşıma alıp konuşma fırsatım olsa kaçırmam.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Delileri yadırgamayın, onlar bu dünyada olanların farkına varan insanlardır.

2|0
    0|0
  • Ben korkmam, bizim burda da var ve çoğu zaman onunla saglam bir insandan daha ciddi bir şekilde konuşup çay falan ısmarlıyorum çünkü seviyorum onları.

1|0
    0|0
  • Piskoloğa soksak
    Yok yoktur mesela şimdi sende
    Ama bunlar üzücü şeyler tabi
    Yani sizi hastalandırmak veya bir hastalığınızın olduğunu bilip hoşumuza gitmesi ya da bununla keyiflenmek hastalığın en kötülerindendir rezil etmekle kalmaz ölümcüldür
    Tabiiy daha sonra insanların gözünde hırsızlıktan tut mafya organcısında dur insan satmakla ilerle insanları kobay kullanmaya geç tecavüzcü gibi kimlikler oluşturur bunları anlamaya senin pek aklın yetmez yettiği Zaman konuşalım

0|0
    0|0
  • akil hastalarinin çoğu ileri zekadan oluyor bunuda unutmayin ayrıca raporlu olurlar herşey yapabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü nerde ne yapacakları belli olmaz saçma sapan bişey yapabilir

0|0
    0|0
  • onlar çoğu insandan daha akıllı oldukları için deliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;