Yeğenim ve eşimin kızı?

Eşimin ilk evliliğinden bir kızı var, benim de aynı yaşta bir kız yeğenim. Eşimin kızı bana bile tam alışamadı, ama annesi olmadığından eşimin isteğiyle anne diyor. Yeğenimi de elimde büyüdüğü için çok seviyorum ve sık sık bizde. Bu ikisi hiç anlaşamıyor, eşim de kızına ayrımcılık yapınca ben de yeğenime yapıyorum. Sizce hata mı yapıyorum? Ne yapsam düzelir araları?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eşini karşına alıp bu durumu konuş sakince?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiçbirine ayrımcılık yapmayın , hepsini de sevin

Aralarını bulun...
    Olmaz öyle şey
    Hadi bakıyım

0|0
    0|0
  • yeğenin için evliliği çürütmesen mi acaba?

0|0
    0|0
  • Hata yapiyon

0|0
    0|0
  • çocukla cocuk olmak dedikleri bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • sen yapma onuda uyar

0|0
    0|0
  • bosa bana kac

0|0
    0|0
  • çok zoe bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk olarak yaşları kaç? konuşmayı deneyin yani neden anlaşamıyorlar. alıp veremedikleri şey ney.

sonrasında sen yegeninle konuşurken mesela eşinin kızını iyi göstermeye çalış. o bunu çok sever bunu yapmayı sever böyle biridir. eşinde aynısını kendi kızına yapsın.. zamanla düzelir

0|0
    0|0
    • 4 yaşındalar. Sürekli kavga ediyorlar, oyuncakları paylaşamıyorlar. Sürekli şikayet.

• küçücük çocuk daha onlar alışırlar

• İlk olarak zorla anne dedirtmeyin kiza. 2. Her zaman adil olun onlar yesin birbirlerini sorun degil barisirlar sonra

0|0
    0|0
  • Daha çok vakit gecirmelisiniz bence. Alışamadığı için belkide soğuk davranıyordur. Başkasına anne demek kolay değil ama onunla daha çok ilgilenirseniz daha kolay alışır size. Belkide zamanla içinden gelerek anne bile diyebilir. 😊

0|0
    0|0
  • Anlaşamiyor derken? Yaşlar kac ne bekliyorsunuz ve ne yaşiyorsunuz?

Asla ve asla ikisi sadece cocuk olduğunu ve sizin arabizda ki duyguyla bir alakası olmadığını unutmayın.

Eşin nasıl bir ayrımcılık yapıyor? Yiğenine nasıl davraniyor?

0|0
    0|0
    • 4 yaşındalar. Sürekli kavga ediyorlar, oyuncakları paylaşamıyorlar. Sürekli şikayet ediyorlar. Eşim de hemen kızına sarılıyor bir olayda kucağına alıyor.

• Ama cok normal bu bide cocukların büyüme zamanında olunca daha cok bencil olurlar zaten paylaşmayı Anne baba öğretmeli. Ortayı sız bulcanız.

Cocuk gelişimle ilgilenirseniz neden nasıl hareket ediyor anlarsınız. Kiskanclik bile Ailenin hareketlerinden oluşur. Hircin cocuk ilgisizlikten ola bilir. Yani cocuk sorunlu deyıp gecmeyin

• ayrimcilik yapmayin cocuk onlar bugün küsüp yarin barisirlar, siz ayrimcilik yaparak aranizi bozuyorsun sadece, esinin eski esi hayatda degil galiba annesi olmadigindan bana anne diyo yazmissin, annesi olamasanda aranizi iyi tutmaya calis, ona herseyi sen ögreticeksin, yigenin kendi annesindende ögrenebilir, ama o senin evlatligin, onunla iyi olmaya calis, yigeninde gele gide zamanla anlasirlar, illerde kanka bile olabilirler

0|0
    0|0
  • Günah olur yapma ayrıcalık Allah yardımcın olsun inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;