İnsanlar neden kendini başkasına beğendirme çabasına girer?

Anlamıyorum ben Yok efendim şundan hoşlanır şunu giyeyim şu davranışımı sevmiyor şunu yapmayayım beni ben olduğum için sevmeli herkes... sevgili olarak bakmayın konuya arkadaştan vs.

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi buna bir yönden bakmak hoş olmaz. kısa yazacak olursam şimdi bir beklenti içerisinde olup çıkar desek daha doğru olur, insanın kendini buna göre şekillendirmesini yanlış buluyorum çünkü insan kendisi olmalı. diğer yönü ilişkilerde bir sevgi vardır karşındakinin hoşuna gitmeyecek hareketlerden kaçınırız bazen karşımızdaki insana olan sevgimizden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• kişilik eksikliginden kaynaklanir ve bunu egolariyla begenme cabalariyla onde olma cabalariyla kapatmaya calisirlar

1|0
    0|0
  • Kücük düsündügü icin kendisini baskalarina begendirmeli baskasina degil 😄

1|0
    0|0
  • Egolarina sponsor olsun diye😀

1|0
    0|0
  • Egooo

1|0
    0|0
  • çok haklısın değişimler sonucu ilişkiler başlıyo bir süre sonra insan özüne dönüyo ve ilişkiler bitiyo benim 3 ilişkimi de bu yüzden bitirdiğimi bilirim zamanla değişiyolar ve tanıştığın insandan tamamen farklı bir kişilikle muhatap olmaya başlıyosun maalesef :( :(

0|0
    0|0
  • çünkü şu durumda hayatın düzeni bu olmuş durumda

1|0
    0|0
  • Ölçü miktarı iyidir ve karşılıklı olursa anlamlı olur beğenmediğim şeyleri söylerim beğendiklerim için ip ucu veririm

0|0
    0|0
  • Insanlarda genetik olarak onaylanma duygusu olması nedeniyle acaba der ve beğendirmek ister.

0|0
    0|0
  • Aynen sonra evlilikte zaman geçtikçe kendi modlarına dönüyolar ayrılıyolar

0|0
    0|0
  • ego dan dolayı

0|0
    0|0
  • Çünkü insan

0|0
    0|0
  • onunla ilgilendiği için

0|0
    0|0
  • Kısilik probleminden

0|0
    0|0
  • kendini tatmin için. salak olduğu için

0|0
    0|0
  • Ben kendi beyenmisim

0|0
    0|0
  • Aslında insan önce kendini beğenmelidir. Bir bayan süslenir aynaya bakar kendini beğenir. Ve dışarıda ki bakışlarlada güzel olduğunu teyit eder. Bu erkekler içinde geçerlidir. Aslında işin özü ; özgüvenle ilgilidir. Kendine güvenmeyen bir insan, kendisine değilde çevresine önem verir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başkaları tarafından beğenilmek hoşlarına gidiyor çünkü

1|0
    0|0
  • Beni ben olarak sevenler yanımdayda gerisi bos 😉

1|1
    0|0
  • İnsan bu her turlu seyi yapar

0|0
    0|0