Çamaşır makinesinde sıvı deterjan kullanımı nasıl yapılır?

gncgzmylmz
Çamaşır makinesinde toz deterjan kullanırdım ama şimdi bebeğimiz olacak bebek kıyafetlerini yıkamak için sıvı çamaşır deterjanı aldık. Hazır olsun diye yıkayıp kaldırıcam.

Çamaşır makinesinde sıvı deterjan nasıl kullanılır, sıvı deterjan makinenin neresine konulur?

Çamaşır makinesi
Çamaşır makinesinde sıvı deterjan kullanımı nasıl oluyor? Makinenin ana deterjan gözüne makineyi çalıştırmadan koydum sıvı deterjanı ama sıvı deterjan nereye konur, doğru mu yaptım? Çünkü deterjan makinenin içine akıp gitti! Sıvı çamaşır deterjanı kullanımı farklı mı? Sıvı çamaşır deterjanı nereye konur?
Sıvı deterjan nasıl kullanılır, sıvı deterjan makinenin neresine konur bilmiyorum!

Ben makineye ne kadar deterjan konur bilmeden öyle nasılsa içinde diye çalıştırdım ama yıkar mı temizce yatak kılıflarını bilmiyorum artık. Siz nasıl kullanıyorsunuz, sıvı çamaşır deterjanı nasıl kullanılır?

Çamaşır makinesi sıvı deterjan aparatı gibi bir şey var mı? Sıvı deterjan aparatı diye bir şey duydum ama ne sıvı deterjan aparatı nasıl kullanılır ne de sıvı deterjan aparatı nasıl takılır falan bilmiyorum, bilen var mı? Bir aparat var içeri akmasın diye, onu kapatırsam makinenin içine akmaz deterjan ama su alırken açılıyor mu o kapak? Ne yapmalıyım, sıvı deterjan kullanımı konusunda yardımlarınıza şimdiden çok teşekkür ederim.
sıvı deterjan kullanımı
Çamaşır makinesinde sıvı deterjan kullanımı nasıl yapılır?