Başımı açmak istiyorum ama ailem beni evlatlıktan reddeder. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
12 yaşında akıl bağlı olmadan kendi isteğimle kapandım. Kapanalı tam 10 sene oldu ve ben artık çok sıkıldım böyle olmaktan. Açılmak istiyorumm. İçimden gelmiyor başörtü örtmek. Acilirsam ailem beni dışlar. Cevremdende cok tepki görürüm. Ailem çarşaflı cübbeli. Ayrıca almanyada yaşıyoruz. Irkçılıktan cok sıkıldım. Sürekli başörtülu oldugum icin dislaniyorum. Acilmak istiyorum icimden gelmiyor, bence iyi insan olmak herşeyin başı.
Başımı açmak istiyorum ama ailem beni evlatlıktan reddeder. Ne yapmalıyım?