Kulağımı deldirdim! Kulak deldirdikten sonra duş ne zaman alınır? Küpeyi ne zamana kadar çıkarmayacağım?

dumanmine

Herkese merhaba. Dün kulağımı deldirdim. 3'er tane delik oldu. Fakat nasıl bir bakım yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kulağımda biraz şişti gibi. Mesela duş almamda sakınca var mı? Kulak deldirdikten sonra duş alabilir miyim? Küpeyi ne zamana kadar çıkarmayacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

kulak deldirince banyo
Kulağımı deldirdim! Kulak deldirdikten sonra duş ne zaman alınır? Küpeyi ne zamana kadar çıkarmayacağım?