Lucid rüya istemsiz lucid rüya gördüm bilen biri bana bu konuda yardımıcı olabiilir mi?

ashleybenson
Merahaba ben lucid rüya için çabalamadım ama bugün sanırım lucid rüya yolundaydım sadece bilen ve yapan biri varsa bana yardımcı olsun istiyorum

Bugun sabah 5:30 da kalktım bir saat telefonumla oyalandım tekrar uyudum sonra bir rüya görmeye başladım rüyamda bir yurttaydım uyumadan önce zaten yatakta uyuyodum ya doğal olarak ve rüyadada ilk hatırladığım yatakta olduğum ama benim yatağım değil başka bir yer yyurtta kalıyomuşum bizim okulun yurdu kızlar vardı hatta bir manyak yatağımda soru çözüyodu sonra böyle garip hissettim içimden ben yurtta kalmıyorumki diye düşündüm sonra bizim okuldan olan bir hoca konuşma yapıcak dediler ve bende gittim kızlarla birlikte böyle kocaman bir salon ve hoca konuşma yapıyo ama saçma saçma şeyler konuşuyo diyorumki içimden lan bu ne anlatıyo hatta sonra sesli bir biçimde bu ne biçim rüya be dedim. böyle ddedikten sonra düşündüm rüyadaydım ve farkındaydım sonra aklıma geldi bana geçen sene arkadaşlarım lucid rüya diye bir şey var falan hep anlattılar internetten araştırdım hatta mal mal denedim bir keresinde ama ben böyle şeylerden korkarım çok yazı okuduğum için geri dönememe olayı falan astrali de araştırmıştım hatta her neyse sonra biden etrafıma baktım ve dedim ki bu bir rüya ve ben rüyanın içindeyim. inception filmini izleyen var mı ondaki gibiydi sanki hani olur ya birden biri bir şey söyler ve gördüğü ekran kayar ve gördüğü her şey böyle toz olur süpürülür gider bir rüya birden yok oldu ve heryer simsiyah oldu kapkaranlık o an lucid e giriceğimi anladım ve baya korktum sonra bir karanlıkta bir masa gördüm o yok oldu sonra kendimi uyurken gördüm karanlıkta ve baya korktum dedim buraya kadar biliyorum internettte okudum ama şimdi
Lucid rüya istemsiz lucid rüya gördüm bilen biri bana bu konuda yardımıcı olabiilir mi?