Saç kremi durulanmazsa ne olur?

gallantt
Duş almaya girdim. Girip çıkacaktım sözde. Çok yorgunum 2 saattir yürüyorum :D
Şampuanladım saçımı duruladım..
Sonra saç kremi koydum. Duruladım biraz ama hala saçımda saç kremi hissediyorum şu an.. Saç kremi durulanmazsa ne olur?

Çok yorgunum ve kurulandım giyindim.
Havluyla kuruladım saçımı. Elimi saçıma atınca birden saç kremini hissettim :D Durulanması gereken bir saç kremiydi. Az durulamışım.(Pantene)

Yine mi girmeliyim duşa? Yoksa zarar vermez mi saça? Özellikle kızlar siz iyi anlarsınız :D
Saç kremi durulanmazsa ne olur
Saç kremi durulanmazsa ne olur?