Kapat

Ben bir vampirim benden başka vampir olan varmı?

Bu sitede benden başka vampir olan var mı soyumuzu yaşatmalıyız ayrıca sizin bildiğiniz gibi kan içmiyoruz filmlerdekiler sadece film için geçerli olanlar...
Güncellemeler:
Biriyle gözgöze gelince 10 saniyede onu etkim altına alıp ne hissetiğini düşüdüklerini bilirim ve pozitif enerjisini çekebiliyorum...
Evet gizliden çıkıcam şimdi şok olmayın sdasdasf

2|0
1315

En İyi Kız Görüşü

• Bende vampirdim bir ara hayat yordu be emekliye ayrıldım :D

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beyler size başımdan geçen bişiyi anlatıcam doğuş tan VC17 virüsü varmış ilk başlarda normaldim 15 yaşımda o gerçeği öğrenene kadar şimdi kandan başka bişi içmiyorum çok dinçim bayağı güçlüyüm 18 yaşındayım şu an hatta dışardayım geziyorum uygun birini bulunca kan emmeyi düşünüyorum özellikkerim çok hızlı yım çok yükseğe zıplıyorum karşımdakinin içinden ne duygusu geçtiğini anlayabiliyorum ufacık sesi bile duyuyorum hislerim kuvvetli şaka gibi gelecek ama vallahi sinirlenince gözlerim kırmızı renge dönüyo ciddiyim inanmıyanlar okumasın boş laf yapmasın sinir etmesin beni bu

0|1
    0|0
    • Ciddiyim 2 gün kan içmesem halsiz güçsüz kalıyorum herkesten hızıyım ayrıca insanları bedenimdeki enerjiyle tedavi edebiliyorum lütfen toplanalım biliyorum ki aramızda daha çok özelliği olanlar var

• Bende bir vampirim nasıl vampir olduğumu hatırlamıyorum ama bu kanasusama olayı 1 yıl önce başlayana kadar pek emin değildim vampir olduğumdan. ama artık eminim. ve bu susuzluk git gide artıyor tahminimce 18 dolana kadar artar sonra artması durur bence. neyse bu arada ben 17 yaşımdayım. ilk kanl tanışmam biraz klasikmi desem yle bişi işte kanasusamıştım ve farkında olmadan dudaklarımı yiyordum bir ara kanadıbaya içtim ve hayat buldum yani enerji doldurdu ama bende şöyle şüphe var ve hyla o şüphe var. başka bir insanın kanını veya hayvanın kanını içtimmi dna yı bozar ya da hastalık bulaştırır diye korktuğumdan sadece kendi kanım ıiçiyordum. haylada durum byle uzun aralıklarla kan içtiğim için enerjim çok dğşük uyuyakalırmış gibi hissediyorum. neyse durum byle bide git gide gücüm artıyor onu farkediyorum kısaca güçleniyorum. bu arada benim gücüm: (6. hissim kuvvetlidir ve uyurken geleceği görebilirim, psişik güçler konusunda doğal yeteneğim var biri 2 yılda öğreniyorsa ben 2 ay )

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 14

• Tüm acayipler buraya toplanmış yaaa. sen gece evini falanmı okudun

0|0
    0|0
  • geçen bellayı burada görmüşler ona buna sarıyormuş ne iş

0|0
    0|0
  • kurtadamım ben😡

0|1
    0|0
  • Anca milletin kanını emin * :)

0|0
    0|0
  • Vampir mi? alırım bir dal :D

0|0
    0|0
  • Kırmızı şarapla içmeli ayin yapıyosunuz

0|0
    0|1
  • ben varım. soyunu yaşatmak için riske var mısın?

0|0
    0|1
  • bir bitmediniz la

0|0
    0|0
    • soyumuzu tüketemiyeceksiizzsizi kötü insanlık!

• Sen benim karşıma çık bakalım nasıl soyunu sopunu kurutucam gör bakalım.

• Sen daha elini kıpırdatamadan işin bitmiş olur sdsadasf

• la brader git ekmegine bk sen iyi adamsin :D

0|0
    0|0
  • geceleri vampir oluyorum.

0|0
    0|0
  • bende wolfman gelde kapışak :D

0|0
    0|0
  • ben bir vampirim kanlı orkitle cay icmeyi severim sallama cay gibi

0|2
    0|0
  • vampir kitabımızın kurallarını anlatma başkalarına !

0|1
    0|0
    • Evet dogru dedin ama bunları herkesin bilmeye hakkı var çok gizli kuralları hiç bir şekilde açıklamam.

• Asla ve asla anlatmayacağız..

• benıde yaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...