Sivilceden acil kurtulmak için ne yapmalıyım?

Yarın arkadaşlarımla dışarı çıkacağım, ama ağzımın kenarında kocaman bir sivilce çıktı ve hiç hoş durmuyor. 1 günde mucize bir çözüm beklemiyorum elbette ama bunu yarına kadar az da olsa küçültebilecek bir formül var mı bildiğiniz?

0|0
1110

En İyi Kız Görüşleri

• diş macunu sür 5 dakıka bekle yıka:) eger ıse yaramassa lımon sur arkadsların dedıgı gıbı..

Ufak bir not: maden suyu ve limon suyunu karıstır daha sonra buz kalıplarına dok her sabah 1 adet buzu yuzunde gezdır bebek gibi cildin olsun :) kefilim..

2|0
    0|0
    • sağol deneyeceğim :)

• Diş macunu işe yaradımı

• Sakın diş macunu süremeyin geceden sürdüm ve şu an okula kalktım çok kötü bir hale gelmiş tavsiye etmem özellikle ilk sürdüğümde baya yakmıştı

• 1 çay kasıgı silme tarçın ve 6-7 damla limonu kürdan yardımıyla karıstır. Dikkat ama bunu yapmadan önce yüzünü buhar maskesiyle açmalısın in.kolay ve cabuk cozum getirir birazdan ben de uygulayacagım :))

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Neutrogena yağlı ciltler için sabunu vardı turuncumsu renkte bir katı sabun(sıvısı kullanılıyormu bilmiyorum) onunla her akşam ve sabah yüzünüzün sivilce olan kısımlarını ve yağlı olan kısımlarını yıkayın.

0|0
    0|0
    • biliyorum jel olanını kullanıyorum, ama ben yarına kadar küçültecek bişey arıyorum, bu yağdan arındıyor küçültmüyor..

• O zaman şöyle bir dene şimdi yarına kadar sakın ama sakın orayı elleme sıkma ve yarın biraz fondoten ile kapatmaya çalış orayı. (Sıkarsan daha çok büyür sivilce)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• yüzünü sabunla yıkamanı tavsiye ederim. sabun kurutur. ve sürekli temiz olmasını sağlarsan kısa sürede kurtulursun. aşırı sivilcelenmen yoksa ilaç kullanmana falan gerek de yok. temizlik herşeyin başı..

0|0
    0|0
    • temizliğe önem veriyorum ama yıkamakla küçülmüyor..

• tarçınlı sabun war o biraz kurutuyo ama hemende geçirmiyor. fondötenle kamufla ederek dşarı çıkabilirsin. ama sabunu ilk kullanıyosan az yüzde yanma oluyor :)

0|0
    0|0
  • maden suyuna limon sık sür günde istediğin kadar kullanabilirsin öbür güne geçmiş olur

1|0
    0|0
  • doğal bi yöntem mi arıyosun yoksa eczaneye gidip bi ürün alırmısın

0|0
    0|0
    • evde bir kaç ilaç var ilaç almayacağım doğal yöntem arıyorum.

• Ben tek limon surdum ve yaniyo normal mi? acil cvp arkadaslar

0|0
    0|0
  • aspirini ez bir kaşık suyla karıştır sivilce olan yere sür

0|0
    0|0
  • Benimde yüzümdr sivilce çok var anlımdakiler gitti yüzümde çok oldu napabilirim?

0|0
    0|0
  • Fondoten qeyf

0|0
    0|0
  • Diş macunu markası ne olabilir pekiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• limon sür .. tecrubeyle sabittir. bi kaç saatte etkisini gorceksin. olmaz ise nutella sür sivilceyi gecirmeyebilir ama sexy goruneceğin kesin :P (limon konusunda ciddiyim)

3|1
    0|0
  • Şahsen macun sivilceyi geçirse bile kızlar bilmez bir yerimizi kırmak içinde gerekiyor burada kızları kötülemek istemiyorum sadece dediğim bir yerimize örnek kolumuza macun sürüp duvara vurursak o bolgeyi direk kırılır sizde macun surdukten sonra şans eseri bir yere vurduğunuzda direk kırılır bunu geneliikle askerde hava değişimi için kullanılırlar

0|0
    0|0
  • asıl kızların bilmesi lazım gizlemeyi.. bir sürü makyaj aletleriniz var. bi gösteri için yüzümüze makyaj yapmışlardı sivilce doluyken sivilcelerin hepside gizlendi. O yüzün parlamaması için sürdüğünüz şeyden sürün sivilceye

0|0
    0|0
    • Monodox kullandım ama 1 günde çare değil maalesef 2 ay kullandım sivilcem yok lekelerimle mutluyum :)

• bende zoretanin kullanmıştım. devamlılık gerekiyormuş 1 sene kullandım doktor 4 ay daha dedi pes ettim yan etkileri çok kötüydü güldüğüm an dudağım yarılıyodu. suratımda heryer kurudu bide üstüne diyet verdi attım ilaçları önüne ben gidiyom dedim :)

• ay sana değildi yorum ya özür dilerim ama bilgi için saol :)

• limon diyen arkadaşa katılıyorum yoğurtla karıştır birz öyle yap bakma antin kuntin şeyler çok iyi gelecek

0|1
    0|0
  • Monodoks hap + Eritretin jel krem. Günde iki defa da ardıçkatranlı sabun ve ılık su ile yıkamak.

Dağılın.

0|0
    0|0
    • Monodox kullandım ama 1 günde çare değil maalesef 2 ay kullandım sivilcem yok lekelerimle mutluyum :)

• En iyi çözüm makyaj :)

Ama normalde makyaj yapmıyorsan yapma bunu da.

Bi yara bandı vurabilirsin üzerine daha güzel olur sanırım :)

0|0
    0|0
    • makyaj yaparım az da olsa ama çok kapatamıyor çok büyük çünkü.. bence yara bandı daha kötü durur :)

• boşver bişey olmazz :)

Dogal kalsın.

Makyajı da abartma sakın belli edersin :)

• tamam sağol :)

• Ya ben su çiçeği geçirdimde bir krem vardı su çiçeklerine onu suruodum kurutuodu sivilcelerede aynı şeyi uyguluyorum kurutuyor. Yan etkisi yok

0|0
    1|0
  • sıcak su ile yaranın üzerini korkut bastır yani sürekli de dokunma bir de yarayı kurutmak için batikon sür

0|0
    0|0
    • sıcak su yağ bezlerini harekete geçirir soğuk suyun biraz küçülttüğünü duydum. sen bunu denedin mi?

• denedim tabi dudağımda ki uçuk çıktığında denedim hatta ama çok etkilemez ya erkekler öyle düşünmez kötü bişey merak etme oalbilir herkeste takılma fazla utanıp da ağzını kaptmaya çalışma

• bu uçuk değil ama sivilce...

• diş macunu sürdüm geçti

0|0
    0|0
Yükleniyor...