Göz kalemi-eyeliner nasıl çekilir?

Gizli Üye
göz kapağımın üstüne kalem çekmeye çalışıyorum siyah. ama nasıl yapıcam, boşluklar falan kalıyo, gözümüde çok kırpıştırıyorum. birde bir kaşım daha aşağıda gibi birşey olduğu için, bir gözkapağımda daha dar gibi. gözümü açtığım zaman bir göz kapağımda tenim gözüküyor ama öbüründe tamamen siyah gözüküyor(halbuki eşit kalınlıkta yaptım). bir gözkapağım daha dar heralde bilmiyorum napıcam? kötü bir görüntü olurmu?

**siyah kalem akarmı göz kapağımın üstünden? öyle kalem çekip dışarı çıksam akarsa diye korkuyorum:(

** eyeliner mı alsam. ama kalemi zor çekiyorum eyeliner çekebilirmiyim? hangi marka önerirsiniz akmayan falan?

** birde nasıl düzgün çekebilirm anlatırsanız çok mutlu olucaaaaaaam :)
Güncellemeler
+1 yıl
birde gözüm açıkken gözümün üstüne çektiğim kalem kaşımın altına doğru iz yapıyo, izi çıkıyo yani kalemin resmen gözümn üstünde :(
Göz kalemi-eyeliner nasıl çekilir?