1 ay

Sizce bunların amacı ne olabilir çözemedik?

Avm de danışma da işe başladım. Biri var. Önümde ki mağazada çalışıyor. Sürekli her gördüğün de bakıyor. Her gün masamın etrafında geçiyor yanlarda duruyor. Gelip konuşmak için bir şey danıştı. Sonra çıkışta eve giderken arkamdan avm de yanından geçerek hafiften eli elime değdi. Hemen ürktüm önüme geçince baktım Oymuş utanmadan pardon dedi. 3 ay boyunca baktı durdu. Meğersem mağza da yardımcı müdürmüş. Bunların üst müdürü bizim müdürle kankaymış. İzin almadan yönetim kata müdürün yanına çıkıyormuş. Sonra ortadan kayboldu. Bu adam böyle avm de dolaşırken üst katta ki kızla sevgili dedikodularını duyduk. Doğru olabilir çünkü kızla yan yana görmüştüm. Kızda işten çıkmıştı. Hemen dibimde ki mağaza da işe başladı. Şimdi de bu kız sürekli bizim danışmaya izliyordu gözlerini ayırmadan. Kızla selamlaşıyoruz gayet güler yüzlü. Evlenmiş 5 yıldan beri boşanamıyormuş ayrılmış yani. Benim yanımda ki çalışanlarda kızdan bayağı rahatsız oldular. Bir gün kız işe gelirken görüntülü konuşurken bizi çekti. Yemek yerken de diğer çalışma arkadaşlarımın gelip yanına oturmuş dinlemiş. Bayağı dedikodu döndü. Çalışanlar gitmiş müdürüne şikayet etmiş. Bize bakıyor diye. Biz hala çözemedik. Diğer adamdan da haber yok. Bu iki Kişi bizi neden izler neden bakarlar böyle? Amaçları ne sizce? Gerçekten enteresan tuhaf geldi bana 🙄😂

Güncellemeler
1 ay
Kız hala bakıyor yaaaa 😂😂😂🙄
Sizce bunların amacı ne olabilir çözemedik?