Lise son sınıfım ve sınıftaki kızlar falan bana neden böyle davranıyor? sürekli kendini cok mu güzel sanıyorsun hiç de değilsin diyorlar?

Gizli Üye
cidden hiç öyle egom falan yok hatta onlar okula süslenip püslenip gelirken ben en doğal halimle kalkıp geliyorum iyi davranıyorum yani güzelliğimi düşünmüyorum öenmsemiyorum bile bunu nerden cıkarıyorlar sürekli durduk yere satasıyorlar tartsıma için bahane arıyorlar sınıftaki kızlar bana karsı böyle erkeklerle ara cok iyi ama kızlar cok kötü davranıyor kendini cok mu gzel sanıyorsun hiçde değilsin falan dıyolrar moralim bozuldu artık cidden çirkinimiyim acaba diye sormaya başladım
uzun boylu zayıf narin düzgün fizikli kemikli suratlı minik hokka burunlu eli yüzü düzgün bir kızım öylee fiziksel olarak cirkin değilim kızlar bunu neden sölüyor bazen diyorum acaba kendimde farkedemediğim büyük bir kusur mu var ama aynaya bakınca bişey görmüyorum. bir de suana kadar hiç sevgilim olmadıgını da sorup ögrendiler simdide una taktılar yok eziksin söyleisn böylesin kendini zor kız mı sanıyorsun değilsin sadece eziksin diyorlar enim sadece yakın bı kız arkadasım var o da sınıf dısında gercekten moralim cok bozuk napıcam?
Güncellemeler
+1 yıl
bide sunu da sormak istiyorum suana kadar sevgilimin olmamış olması bir eziklik mi? ben kendim istemedim cok teklif eden oldu ama istemedim yani gercekten asık olmayı bekledim hep. insanların duygularıyla oynamak itemedim sırf cıkmak için neden cıkayım ki? eger birgün biirne karsı bişeyler hissedersem cıkacagım bunda büyükbi sorun mu var neresi eziklik secim değil mi?
Lise son sınıfım ve sınıftaki kızlar falan bana neden böyle davranıyor? sürekli kendini cok mu güzel sanıyorsun hiç de değilsin diyorlar?