2 ay

Bu doktor napmaya çalışıyor?

Gizli Üye

Bir tedavi için doktora gidiyorum. İlk gittiğimde kaç yaşımda olduğumu falan sordu 30 deyince ben seni daha küçük sanmıştım falan dedi. Konuşkan biri sürekli tedaviyle alakası olmasa bile konuşup samimiyet kurmaya çalışıyor gibi diğer hastalarla da öyle mi bilmiyorum. Neyse asıl daha garipsediğimi son gittiğimde içeride üç kişiydik ben kendisi ve tıbbi sekreter. Benim işlem halledilirken bu kez dedi ki sekreterine “şimdi burada bir sırrımı söyleyeceğim ama buradan dışarıya çıkmayacak” . Dedi bana da sen de şahit oluyorsun artık tamam mı diyor. Neyse biriyle görüşmeye başlamış bir haftadır görüşüyorlarmış bunlrı söylüyor. Sekterine “sen benim hiç evleneceğimi düşünmüyorsun benim hep görüştüğüm birileri vardı bir haftadır da onunla görüşüyorum” falan dedi. Bana ben de senin bir abin sayılırım falan diyor ki benden 4-5 yaş büyükmüş. Neyse sonra sekreteri çıktı iki kişi kaldık telden müzik falan açtı tedavi boyunca müziğe eşlik ediyor falan... Benim adamla kişisel bir olayım yok sizli bizli konnuşan mesafeli hatta soğuk biriyim. Neden böyle konulara benim yanımda değindiğine anlam veremedim. Bir de sürekli sporu bıraktım göbek yaptım falan diyor yorum yapayım diye bekler gibi kendisiyle ilgili sürekli kişisel bilgi veriyor. Sizce amaç ne adamda normal hali mi bu yoksa bana karşı bir şey mi var?

Bu doktor napmaya çalışıyor?
2 Görüş