2 ay

Sizce bendemi sorun var gruptami şuanda çok ağlıyorum lütfen kimse alay etmesin cidden yardıma ihtiyacım var napabilirim?

Gizli Üye

igunbiri benim hiç arkadaşım yokacindirdi kendini arkadaş grubuma aldım sonra sırayla herkesle aramı bozdu ensamimiarkadaşımderdiki senle konuştuğumu görüyor benle konuşmuyoronlaniyekonuştun diye. arkadaşım benle konuşmazdı ben çok ağlardım. Liseye geldik okul grubunda beni rezil ediyordu. Instada resim atardım yorumlarda beni rezil ederdi. Lise bitti dayanamayıp sınıf grubunda ona bağırdım ondan bıktığımı ve düzelmezse ailesiyle konusacagimi söyledim. Belki hata yapmış olabilirim ama genel bisey anlatıcam şimdi. Bu kız çok tatlı dilli yardım isterken çok iyi davranıyor işi bitince birdaha sizinle konuşmayıp yanınıza gelmiyor ve yardım etsenizde etmesenizde arkanızdan hep kötü konuşuyor. Sizin yardıma ihtiyacıniz olsun maddi manevi asla yardım etmiyor. Beni aşırağlatan şey şu küçüklüğümden beri çoğu kısının onu koruyup bize baskıyla susturmasina dayanamıyorum. Gruptakilerin çoğu söyle bu kız milleti ağlatıyor üzüyor kimse bu kızı uyarmıyor ama bununla biri tartışsın onu dısliyolar alay ediyolar. Arkadasim benim ayağımı sakatladı bu kişi değil başka biri film izler gibi beni seyrettiler kimse bana yardım edip kızdan kurtarmadı. Daha çok bana eziyet edildi bu kişilere karsi bu kızda bizim arkadaşımız diye kimse korumadi. Ama ona gelince ona yaklaşmayı bırakın erkekler arkasında zaten sözle bile tartışsanız aşırı baskı yapıyolar. Yani ne onun özelliği anlamıyorum. Asiri kıskanç biri her ortamda en iyisi kendisi olsun istiyor siz bi konuda iyi olun not olarak ya da diyelim sizin sevgiliniz var bunun yok size cektirmezse suratima tükürün. Bagirdim yıllardır uyguladığı taktiği kullanıp söyle diyor bak böyle yapma arkadaş kaybedersin bu manipülasyon tekniği haksız olduğu konular ortaya çıkmasın diye sizi korkutarak susturmaya çalışıyor çünkü arkadaşlarının arkasından söylediği kötü laflar ortaya çıkarsa destekçi kaybedeceğini biliyor. Bana bizi delirtiyorsun kes sesini diyen kızdan bahsedeyim bunun yancisi. Sen arkadaşlarına zarar gelmesinden yanlış konuşma usluplarindan rahatsız oluyorsan sınıfta yakin arkadaşının milletçe konuşması hep bozuktu zaten o kişilerde ağlıyor bide arkadaşını uyarsaydi niye uyarmadı arkadaşının düşmani olan benim gibi kişilere gelince asiri eleştirip baskı yapıyor bana gelince ben empati yapmam banane diyorsan bana düşmansın kardeşim ne arkadaşlığı gözüme her yerde dik bakıyor çok rahatsız oluyorum bu durumdan. Daha önce bu kızı uyardılar konuyu dalgaya alıyor millet umursamıyor zaten. Benim liseyi bitirene kadar okulda beni koruyan bi arkadaşım hiç olmadı kardeşim yok ve babamın birine ev tutup yıllarca annemi aldattığını düşünüyorum ben bunu kaldıramadım hala daha geçmedi üzüntüm üstüne bide bu lisedekilerin çoğu başka şehirde okuyor evleri burada onlara arkadaşlarının gerçek yüzünü anlatsam mi sizce? Çoğu özel üniversitede okuyor ben zorla 2 yıllık kazanabildim hakkımı helal etmiyorum çok ağlıyorum evde okuyamadım. Hem oy verin hem yorun yazarsanız çok sevinirim.

Gerçek yüzünü ortaya çıkar arkadaşlarına anlat
A seç
Anlatma yalancı çıkarır
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Sizce bendemi sorun var gruptami şuanda çok ağlıyorum lütfen kimse alay etmesin cidden yardıma ihtiyacım var napabilirim?
2 Görüş