1 ay

Musteri mi hakli ben mi?

Gizli Üye

A101'de kasiyerim. Biktim milletin agiz kokusunu cekmekten. Bu gun kizin biri kalkmis bi tane carsafin pakedinin kurdalesini cozmus hafif bakiyordu hemen gittim yanina onu cozemezsiniz yasak dedim. Geri koydu agzini kapatti kurdaleyi aradi bi an bulamadi nereye attiniz onu dedim atmadim koydum buraya urunlerin arasindadir dedi. Bakindik. Bulduk. yardim edin de geri baglayayim dedim ama baglamama yardim etmeden tavirli sekilde gitti. Terbiyesiz dedim. Sensin o dedi. "Ben de markette calistim biz elektronikleri acip calistirirdik bile insanlar baksin diye, dagitanlara olan hincini dagitmadab bakanlardan cikariyorsun tamamen bile cikarmadim pakede zarar vermedim kaltesine bakmak icin dokundum sadece hadsizsin sikayet edecegim" deyip gitti. Sanki tek boyle yapan kendisi saniyor herhalde g. ri zekali. Ben her gun onlarin dagittigini toplamaktan biktim. Boyle bir zorunlulugum mu var? Ne saniyor kendini? Ekmegimle de oynayacak akli sira nereden aliyor bu cesareti? Zengin olsa migrostan alir. Git migrostan al zenginsen iyi konumdaysan!! Di mi

Musteri
A seç
Sen
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Musteri mi hakli ben mi?
3
3
Görüşünü yaz