Görüşleriniz benim için önemli lütfen yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
20 yaşında hemşirelik öprencisiyim, bundan bir yıl önce biriyle tanıştım sürekli evlenmek istediğni söylüyor beni çok sevdiğini belli ediyordu ben öyle düşünüyordum, 28 yaşındayım demişti beni 8 ay kandırmış, 34 yaşındaumış, ciddi boyutta ama ehliyetini falan atmıştı ben şüphelendiğimde orada da 29 yazıyordu sonra kendisi itiraf etti, bu süreçte çok kez birlikte olduk, daha sonra bana kötü davranmaya başladı bi kere aldattı ayrılmak istedi çok kez aşağıladı kötü davrandı, bu durumdayken insan içinde bulunduğu durumu anlamıyor, kurtulamadım en son terkeldildim ama bu zamana kadar beni kendine çok bağlamıştı, benim de ne kadar benim suçum olmasa da çocukluğumda başımdan kötü şeyler geçti cinsel taciz vb. Şu an takıntı haline mi getirdim bilmiyorum, ne yaptığımın farkında değilim beni engellemesine rağmen çok kez aradım belki yüzlerce kapısında bile yattım, bana hep o ilk davrandığı zamanlarki gibi olalım istedim çünkü durduk yere böyle oldu sonra ayrılır ayrılmaz başkalarıyla oldu, şu an artık beni kullandığını düşünüyorum sizce ne yapmalıyım ya da ne olmuş ne yaşamışım hala onu bile idrak edemedim
Görüşleriniz benim için önemli lütfen yardımcı olur musunuz?