4 gü

Beni Allah kurtardı?

Gizli Üye
Burda çok görüyorum bu konuyu ve özellikle kızları bu konuda uyarmak istiyorum kesinlikle sevgilinizi geri döndürmek için veyahut başka birşey için büyü , ritüel denemeyin çünkü bunu yapanları mutlaka ama mutlaka rahatsız ediyolar bundan 2 ay önce ciddi anlamda yanımda hissediyordum bi aralar denemiştim böyle bi hata yapmıştım ciddi anlamda korktum çok zor günlerdi benim için hocaya baktırdık ilki sende cin yok ama kafana çok takıyosun böyle şeylerle uğraşma sonu iyi değil kızım dedi bende bıraktım ben dedim neyse sorunlar tabi yine devam ediyor adam bana diyor ki sende yok psikolojik bu ama biliyorum psikolojik değil nasıl psikolojik olarak bi varlığı hissedersin yanında geceleri çok fazla korkuyordum rüyalarım desen apayrı tabiki bundan çok pişman oldum Allah'a tövbeler ettim dualar ettim affedilmez bi hata yaptığımı biliyordum ondan beni affetmesi için dua etmeye bile yüz bulamıyordum hangi yüzle hangi hakla diyordum sonra iki hocaya tanıdık vasıtalarıyla baktırdık biri musallat olmuşlar dedi ben kurtarıcam Allah'ın izniyle dedi sebebini söylemedi tabi şundan bundan demedi regl olduğum zamanlarda gusül abdesti almadığım çok oluyordu pis geziyordum neyse tamam dedik muska yaptırdık diğer hocada memleketten di oda tanıdık vasıtasıyla oda cinler uğramış ama düzelir inşallah dedi oda bi muska yazdı onu takmadık ama evde duruyor ilk hocanın yazdığı muskayı takıyorum şimdi Allah'a şükür şimdi daha iyiyim eskiye göre , sadece bu konudan genç kızlarımızı yaşıtım olan hemcinslerimi uyarmak istedim böyle şeyler denemeyin bi şeyi iki kere düşünün araştırın edin dinimizde yasak kılınmışsa yasaktır Allah istemiyorsa bitmiştir lütfen denemeyin ben bunun ne olduğunu bilmeden denedim bişey olmaz demeyin ne olucağı belli olmaz Allah isterse her şey olur en önemlisi sevgili meselesi ondada vardır bi hayır böyle şeyler yaparak döndürmeye çalışmayın ahiretinizi yak
Beni Allah kurtardı?
4
1
Görüşünü yaz