Aranızda hoca ya da dini bilgisi olan var mı musallat olma hakkında?

Gizli Üye
Sabah uykuya daldım ve rüyamda 3 harfli görmeye calisiyordum uyandım ısmarla 3 harfli görmeye çalıştım en son uyku annesi ile uyandım biri beni tutuyormuş gibi ve omzuma dan omur ipliğine bir ürpermeyen oluyor korkunca oluyo anlamadım durum boyle
Güncellemeler
+1 yıl
Ulan cin musallat oldu diyorum bunlar öncekinin derdinde nasil bir ülkeyiz ya
Aranızda hoca ya da dini bilgisi olan var mı musallat olma hakkında?