Sarhoşken yaptıklarımızzz :D neler neler :D?

Gizli Üye
Yaa hadi aklınızda kalan sarhosluk anılarınızı anlatın :D komik ya da utanç verici farketmez :D ben anlatayım ; 2 kız arkadaş dersaneden çıkmıştık bundan 2 yıl önce :) neyse dedik hadi bira içelim :) ama ben alışkın değilim hatta daha onceki 1 birayo saymazsak ilk diyebilirim :) da çok sık içmiyor ve uzun zamandir da icmemis :) neyse gittik en yakın market migros :) 2 bira aldık, fıçı yüksek alkollü yazıyorsu bilmiyorum :) sonra gittik bir parka cerez falan sohbet ederek ictik onları ama yavaştan kelimeler karışıyor :) bildiğin 1 birayla sarhos oldum lafının karsiligiyiz :) ya dedik sakız alalim ;) girdik arkadaki bakkala :) ben sakızları gorunce atladım:) adam şaşırdı :) bunlar nelidir ki acaba diyorum arkadasim ddi ki Çilekli :) aaaa nasıl anladın diye bir bagirdim :) sonra arkadaşım o altına beenzeyen cikolatalari gördü :) aaaaa altın diye de o bağırdı :) Allah'm farkindayiz rezil oluyoruz ama kendimizo durduramiyoruz sürekli gülüyoruz falan ama 20 dk sonra kendimize gelmeye başladık :) o geceyi unutmam eglenceliydi hahaha :D peki ya sizleeer?
Sarhoşken yaptıklarımızzz :D neler neler :D?
51 Görüş